Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Порошенко схвалив допуск сил НАТО для навчань в Україні у 2017 році

Категорія:

У найбільших навчаннях 2017 року, "Сі Бриз" та "Репід Трайдент", візьмуть участь декілька тисяч вояків НАТО. Президент України підписав прийнятий Верховною Радою закон про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2017 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

Президент України затвердив план проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території нашої держави та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2017 рік.

Згідно із планом, у січні-грудні 2017 року на територію України для участі у навчаннях у рамках буде допущено до 3000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів Сполучених Штатів Америки, інших держав – членів НАТО та держав – учасниць програми "Партнерство заради миру" на строк до 365 діб.

До 2500 військовослужбовців Сполучених Штатів Америки, інших держав – членів НАТО та держав – учасниць програми "Партнерство заради миру" з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки допускатимуться на строк до 25 діб у липні – вересні 2017 року в рамках українсько-американського навчання "Сі Бриз – 2017".

Крім того, для участі в українсько-американському навчанні "Репід Трайдент – 2017" будуть допущені до 2000 військовослужбовців Сполучених Штатів Америки, інших держав – членів НАТО та держав – учасниць програми "Партнерство заради миру" з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів на строк до 25 діб у червні – листопаді.

У грудні 2016 року в Одесі пройшла початкова конференція з планування українсько-американського навчання "Сі Бриз-2017". Навчання "Сі Бриз-2017" поєднуватиме теоретичний та практичний курси процесу планування та проведення операції за стандартами НАТО, курс лідерства, курс з надання медичної допомоги у бойових умовах тощо. У навчаннях Sea Breeze – 2016, які проходили в липні, взяли участь представники США, Туреччини, Румунії та України.
 

Наші інтереси: 

Вчимося і нарощуємо силу. Осучаснюємо і навчаємо наші Збройні сили. Тільки сила дозволяє бути суб'єктом міжнародної політики.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи