Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Рада підтримала допуск іноземних військ в Україну у 2017 році для участі у навчаннях

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Законом передбачено схвалити рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2017 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, в українсько-американському навчанні "Сі Бриз-2017" та в українсько-американському навчанні "Репід Трайдент-2017".

 

Про це сьогодні повідомило інформаційне агенство УНІАН.

Передбачено дозволити допуск у 2017 році на територію України для участі у багатонаціональних навчаннях у рамках військового співробітництва підрозділи збройних сил іноземних держав:

Сполучених Штатів Америки, інших держав-членів НАТО і держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" (до 3 тис. військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів) на строк до 365 діб у січні-грудні 2017 року в рамках багатонаціонального навчання з підготовки підрозділів збройних сил;

США, інших держав-членів НАТО і держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" (до 2,5 тис. військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки) на строк до 25 діб у липні-вересні 2017 року в рамках українсько-американського навчання "Сі Бриз-2017".

Крім того, йдеться про підрозділи США, інших держав-членів НАТО і держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" (до 2 тис. військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів) на строк до 25 діб у червні-листопаді 2017 року в рамках українсько-американського навчання "Репід Трайдент-2017".

Фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням багатонаціональних навчань на території України та поза її межами у 2017 році, в сумі 34 888,3 тис. грн. планується здійснити в межах асигнувань, передбачених Міністерством оборони України на 2017 рік за бюджетною програмою “Забезпечення діяльності Збройних сил України та підготовка військ” за напрямом “підготовка військ, проведення міжнародних навчань (операцій)”. Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Наші інтереси: 

Вчимося і нарощуємо силу. Осучаснюємо і навчаємо наші Збройні сили. Тільки сила дозволяє бути суб'єктом міжнародної політики.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Вчимося і нарощуємо силу. Осучаснюємо і навчаємо наші Збройні сили. Тільки сила дозволяє бути суб'єктом міжнародної політики.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Московія не питала ніяких дозволів для вводу своїх військ до України.І навіть була готова за словами її президента застосувати ядерну зброю проти нас.Шкода що Будапештський меморандум написаний на твердому офісному папері.

Вірю в те, що розумію.