Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Колишній в.о. глави місії України при НАТО Єгор Божок тепер глава Служби зовнішньої розвідки

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення колишнього виконувача обов'язків глави місії України при НАТО Єгора Божка главою Служби зовнішньої розвідки України. Як повідомляє в середу прес-служба президента України, Є.Божка представив колективу Служби зовнішньої розвідки України президент України.

"Я знаю Єгора Божка давно - як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід зарубіжної роботи", - сказав П.Порошенко.

Президент висловив упевненість, що призначення нового глави Служби зовнішньої розвідки України надасть імпульсу в розвитку служби.

"Стрижнем успішності всіх починань і звершень є людина, її патріотизм, рівень професіоналізму, державна мотивація і готовність до самопожертви - самопожертви в ім'я українського народу, Української держави", - наголосив П.Порошенко.

За словами глави держави, робота Є.Божка в місії України при НАТО надала можливість скоординувати зусилля на підтримку України міжнародними партнерами і значно посилити обороноздатність Української держави.

З призначенням нового керівника президент позначив стратегічні напрями розвитку Служби зовнішньої розвідки та її взаємодії з ключовими партнерами. Він висловив упевненість, що новому главі вдасться значно посилити ефективність роботи служби і взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.

 Є.Божок з червня 2015 року виконував обов'язки глави місії України при НАТО, після того як з цієї посади було звільнено Ігоря Долгова.

Наші інтереси: 

Призначення нового глави надасть імпульсу в розвитку Служби зовнішньої розвідки України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Нове призначення вказує на посилення безпекової взаємодії України і США.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!