Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Українці і американці разом ремонтуватимуть літаки ЗСУ

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

ДП "410-й завод цивільної авіації" та американська корпорація Rockwell Collins підписали меморандум про співпрацю. Про це інформує прес-служба ДП "Укроборонпром".

Rockwell Collins спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових, електронних систем для авіації, а також іншої авіоніки.

"Досягнуті домовленості дозволяють значно розширити можливості заводу, який є одним із провідних підприємств авіаційного кластеру "Укроборонпрому" та спеціалізується на ремонті літаків та двигунів. Саме на цьому заводі нове життя отримують військово-транспортні літаки, які знаходяться на озброєнні ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Підписання меморандуму відбулось на міжнародній виставці "Зброя та безпека-2017", яка стартувала 10 жовтня у Києві, де "Укроборонпром" демонструє досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також поглиблює військово-технічну співпрацю з міжнародними партнерами.

Наші інтереси: 

Україна розвиває власну авіаційну промисловість. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи