Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Українці і американці разом ремонтуватимуть літаки ЗСУ

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

ДП "410-й завод цивільної авіації" та американська корпорація Rockwell Collins підписали меморандум про співпрацю. Про це інформує прес-служба ДП "Укроборонпром".

Rockwell Collins спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових, електронних систем для авіації, а також іншої авіоніки.

"Досягнуті домовленості дозволяють значно розширити можливості заводу, який є одним із провідних підприємств авіаційного кластеру "Укроборонпрому" та спеціалізується на ремонті літаків та двигунів. Саме на цьому заводі нове життя отримують військово-транспортні літаки, які знаходяться на озброєнні ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Підписання меморандуму відбулось на міжнародній виставці "Зброя та безпека-2017", яка стартувала 10 жовтня у Києві, де "Укроборонпром" демонструє досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також поглиблює військово-технічну співпрацю з міжнародними партнерами.

Наші інтереси: 

Україна розвиває власну авіаційну промисловість. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».