Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Рада ратифікувала військове співробітництво з Великобританією

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Співпраця буде проходити у вигляді консультацій або зустрічей керівництва для обміну досвідом. Передбачено обмін візитами кораблів Військово-морських сил, літаків ВПС і підрозділів армій. Крім того проведуть навчання, конференції, семінари і симпозіуми, а також навчання і підготовку військових.

Верховна Рада ратифікувала меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони (законопроект №0110), повідомляє Interfax-Україна.

Меморандум передбачає, що співробітництво між Збройними силами України та Збройними силами Сполученого Королівства здійснюється у формах консультацій або зустрічей між керівним складом, сторони також проводять консультації та обмінюються досвідом. Серед форм співпраці, передбачених документом, - обмін візитами кораблів Військово-Морських сил, літаків Військово-Повітряних сил і підрозділів Збройних сил, взаємні запрошення щодо відвідування навчань, переговори, конференції, семінари та симпозіуми, навчання і підготовка військовослужбовців. Крім того, передбачено взаємне запрошення до участі військових у культурних і спортивних заходах.

Документ визначає, що проведення військових навчань ЗСУ і Збройними силами Сполученого Королівства регулюватиметься окремим меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Сполученого Королівства щодо використання українських полігонів Збройними силами Великої Британії від 18 липня 1996 року.

Меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Великої Британії про співробітництво у сфері оборони був підписаний 17 березня 2016 року в Києві.

Наші інтереси: 

Велика Британія - союзник України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи