Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Україна завжди буде пріоритетом на порядку денному Великої Британії

Про це заявила 24 липня в Одесі Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф під час церемонії відкриття активної фази українсько-американських навчань  СіБриз – 2016».

16072602.jpg

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф

При цьому дипломат уточнила, що Британія тісно співпрацює з іншими міжнародними партнерами, щоб Україна отримала саме той пакет допомоги, який їй потрібен, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Наші думки і серця – з народом України, ми віддаємо данину поваги тим українським чоловікам і жінкам, які жертвують своїм здоров'ям та життям, захищаючи свою державу", – сказала вона.

Як відомо, в Одесу прибув великий десантний корабель USS Whidbey Island (LSD-41) ВМС США. Всього в морській фазі навчань будуть задіяні 25 кораблів.

Вчення See Breeze проводяться з 1997 року щорічно. Вони націлені на підготовку та нарощення бойової готовності Військово-морських сил Збройних сил України на двосторонній основі, але є відкритими для інших країн. У цьому році, приміром, крім українського і американського флоту беруть участь ВМС Туреччини та Румунії, повідомляє Новое время.

Наші інтереси: 

Підтримка Великої Британії дуже важлива для України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи