Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна завжди буде пріоритетом на порядку денному Великої Британії

Про це заявила 24 липня в Одесі Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф під час церемонії відкриття активної фази українсько-американських навчань  СіБриз – 2016».

16072602.jpg

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф

При цьому дипломат уточнила, що Британія тісно співпрацює з іншими міжнародними партнерами, щоб Україна отримала саме той пакет допомоги, який їй потрібен, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Наші думки і серця – з народом України, ми віддаємо данину поваги тим українським чоловікам і жінкам, які жертвують своїм здоров'ям та життям, захищаючи свою державу", – сказала вона.

Як відомо, в Одесу прибув великий десантний корабель USS Whidbey Island (LSD-41) ВМС США. Всього в морській фазі навчань будуть задіяні 25 кораблів.

Вчення See Breeze проводяться з 1997 року щорічно. Вони націлені на підготовку та нарощення бойової готовності Військово-морських сил Збройних сил України на двосторонній основі, але є відкритими для інших країн. У цьому році, приміром, крім українського і американського флоту беруть участь ВМС Туреччини та Румунії, повідомляє Новое время.

Наші інтереси: 

Підтримка Великої Британії дуже важлива для України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи