Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Ви перейшли всі можливі межі, які тільки можна перейти", – звернення очільника СБУ до глави ФСБ Росії

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

СБУ закликала Федеральну службу безпеки Росії припинити теракти на території України. Про це заявив очільник Служби безпеки України Василь Грицак в ефірі каналу "Прямий".

Він звернувся до керівника російської ФСБ Олександра Бортникова з вимогою припинити організацію терактів на території України. 

"Навіть в умовах війни є правила, які не можна порушувати співробітникам спецслужб. Ви перейшли всі можливі межі, які тільки можна перейти. І ви і я знаємо, що до терактів на території України - і в Одесі, і в Харкові, і в Херсоні, і в інших містах, до організації цих терактів причетні працівники спецслужб", - наголосив Грицак.

За його словами, в результаті цих терактів загинули десятки людей, велика кількість осіб зазнала поранень через дії спецслужб.

"Цього разу ви перейшли червону межу. Ви були готові підірвати у себе своїх російських громадян для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Росії і дати підстави для вторгнення на територію України для початку повномасштабної кампанії", - зауважив Грицак.

 

 

Голова СБУ нагадав, що президент Володимир Путін не завжди залишатиметься очільником держави, а також додав, що ніколи б не віддав наказ організувати теракти в Росії проти мирного населення.

 

Наші інтереси: 

Для Кремля правила і закони не писані. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

ФСБ ВЗРЫВАЕТ РОССИЮ !

Путін прийшов до влади на терактах у власній країні... І вся його політична діяльність грунтується на терактах, війні, крові!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Необхідно провести показовий судовий процес над агентурою ФСБ з максимальним висвітленням перед світовою громадою!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!