Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Відзнаки бразильским українцям

За активну популяризацію на теренах Бразилії української літератури та балетного мистецтва відома в Україні бразильська письменниця Віра Вовк, яка народилася в м.Бориславі, та балетмейстер Муніципального театру в м.Ріо-де-Жанейро Євгенія Федорова нагороджені орденом “Княгиня Ольга” 3-го ступеня.

Ці почесні українські відзнаки їм вручив під час свого перебування в Ріо-де-Жанейро Надзвичайний і Повноважний Посол України в Бразилії Юрій Богаєвський.

За останні 50 років, відзначила В.Вовк, уже багато зроблено в справі розвитку культурних зв’язків між Україною і Бразилією. Португальською мовою вийшло з друку 7 антологій поезії та прози, 25 випусків монографій окремих авторів – від Т.Шевченка до сучасників, а також українською мовою антологія португальських та бразильських поетів та ряд оповідань провідних бразильських письменників.


----------------------------------------------------

В тему:

Україна-Бразилія

Гривня в Бразилії

А земля тут, правда, - червона

Українці в Бразилії

Українське місто Прудентопіль – Бразилія

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...