Важливість: 
5
Набираємо команду розробників програмно-інформаційного комплексу Демоси

Оголошую набір у групу розробників ПІК Демоси - технологічної основи міжнародного проекту Intermarium-online. Наразі потрібен програміст для розробки серверної частини, програміст для розробки клієнтської частини, дизайнер. У майбутньому буде потрібен тестувальник.

160312komanda.jpg

Команда творців нового світу
Команда творців нового світу

Ідея і концепція проекту створення програмно-інформаційного комплексу для автоматизації самоорганізування спільнот описана у попередніх статтях:

Загалом це має бути цілком масштабована і гнучка система, котру можна швидко розгорнути на будь-якому хостингу. Але починаємо зі створення мінімально життєздатного прототипу.

Подібне завдання може вирішити команда чисельністю як 7-8 осіб, так і 3-4. Наразі уже зголосилося взяти участь 2 розробники і є ще 2 кандидати.

Особливістю цього проекту є те, що під час його створення можна ще й навчатись. Тож для декого це може стати першим досвідом, а для досвідчених фахівців - це можливість вдосконалити свою майстерність і здобути світове визнання.

Під час розробки використовуються тільки вільні програмні засоби переважно з відкритим кодом.

Наразі потрібен програміст для розробки серверної частини, програміст для розробки клієнтської частини, дизайнер. У майбутньому буде потрібен тестувальник.

Порядок відбору до команди розробки такий. Гравець долучається до групи Вольники і пише в ній коротку статтю на одну із заданих тем:

  • фреймворк джанґо;
  • мова програмування пайтон;
  • гіпертекстова мова розмітки і каскадні таблиці стилів;
  • мова джаваскрипт і бібліотека процедур джейквері;
  • проектування сховища даних за допомогою MійSQL;
  • репозиторій коду Бітбакет;
  • веб-дизайн з прикладами власної розробки;
  • інтегровані середовища розробки для Лінукса;
  • особливості роботи хостингів і перенесення сайту із середовища розробки на хостинг замовника.

Така стаття буде замість резюме. Далі з числа бажаючих я відберу певну кількість осіб, достатню для виконання нашого завдання. Перевага буде надана тим, хто поділяє світогляд екомерережі і здобув довіру серед її учасників. Тож новачкам сайту корисно буде ознайомитись з тематикою Народного Оглядача та написати хоча б кілька змістовних коментарів до статей, котрі їх найбільше зацікавили. Про формування стартової команди я оголошу після 22 березня цього року.

Наші інтереси: 

Формуємо команду розробників нової цивілізації.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка