Категорія:

Яка держава підходить українцям

Українці влаштовані так, що вони визнають тільки ту владу, яку обрали самі, – і тільки доти, доки їй довіряють.

Влада – це згода людей виконувати накази.
Афоризм Третього Гетьманату

Проаналізуймо цю формулу: «українці визнають тільки ту владу, яку обрали самі, – і тільки доти, доки їй довіряють». Вона має три компоненти:

  1. Люди вільно обирають владу,
  2. Люди довіряють владі,
  3. Люди негайно переобирають владу, яка втратила довіру.    

Українська модель

1. Уся влада має бути виборною. Українці не сприймають жодного примусу. Застосувати щодо українця навіть найменше насильство – це як натиснути на його найболючішу точку.  

2. Довіряти можна тільки тому, кого знаєш особисто і маєш з ним досвід спільної продуктивної праці. Людина може тримати в пам’яті не більше 100–150 знайомих. Спільнота, де люди персонально знайомі, називається громадою. В українській традиції така природна спільнота називається сотнею. Нормативна чисельність сотні – 100 осіб, максимальна – 150 осіб. Отже, фундамент державної влади формується на рівні сотні – базової громади.

3. Влада не обирається, а делегується. Кожна людина є втіленою духовною сутністю – носієм волі. Відтак вона володіє одним політичним голосом, який може вільно делегувати іншому члену громади. Так само вільно вона може відкликати свій голос. Сучасні комп’ютерні технології дозволяють здійснювати делегування негайно – у будь-який час дня і ночі.

Завдяки виконанню описаних трьох пунктів, делегування у громаді є вільним, компетентним, захищеним і оперативним.   

Владна вертикаль

Член громади, який набрав 100 голосів, набуває статусу «сотник». 10 чи більше сотників можуть створити громаду другого рівня – полк. Сотники полку знають один одного, тож можуть зі свого середовища висунути полковника, якому довіряють.

Полкова громада об’єднує щонайменше 10 сотників, відповідно – щонайменше 1000 громадян. Реально в полку може бути і 2 тисячі, і 5 тисяч, і 15 тисяч членів (якщо об’єднаються 150 сотників). У будь-який момент сотники можуть відкликати свій політичний голос і делегувати його іншому сотнику.

Подібним чином 10 чи більше полковників делегують свій політичний «голос полковника» кошовому, який об’єднує щонайменше 10 тисяч громадян («дивізія»).

10 чи більше кошових обирають Гетьмана, який об’єднує щонайменше 100 тисяч громадян («армія»). Якщо ж кошових буде 150, то гетьманат налічуватиме щонайменше 150*10 тисяч = 1500 тисяч, тобто півтора мільйони добровільно організованих громадян. Реально їх може бути удесятеро більше, адже коші можуть мати не 10 тисяч, а 100 чи навіть 150 тисяч членів.

Якщо рахувати по максимуму, коли в сотні 150 членів, у полку – 150 сотників, а у коші – 150 полковників, то це разом буде 506250000, тобто 506 мільйонів. Тобто Гетьманат може об’єднувати від 100 тисяч до півмільярда організованих українців цілого світу.  

Докладніше технологія заснування держави описана у статті: НС – модель заснування Української держави Третій Гетьманат

Обговорення на ТБ-7: Як легко заснувати Третій Гетьманат: ідеологія і технологія   

Територіальний устрій

Описана вище державна організація основана на природних законах. Опора на природу – базова ідея еконаціоналізму. Вільне волевиявлення випливає з духовної природи людини. Чисельність базової громади («сотні») обмежується спроможністю людини одночасно тримати в пам’яті не більше 100–150 осіб. «Делегування онлайн» забезпечує оперативний зворотний зв’язок між членами громади та її лідером. Персональні знайомства і прозорість делегування забезпечують компетентне і чесне висування лідерів.  

Адміністративно-територіальний устрій Третього Гетьманату має випливати з сотенно-кошової структури, подібно як правильний одяг припасовується до тіла людини. Уявімо, що зі 150 кошів Третього Гетьманату 100 знаходиться в Україні. Якщо брати не максимальну наповнюваність громад (150), а нормативну (100), то полк ТГ зі 100 сотень налічуватиме 10 тисяч, кіш зі 100 полків – мільйон, а гетьманат зі 100 кошів – 100 мільйонів громадян.

Досягнення чисельності у 100 мільйонів громадян, тобто осіб віком від 18 до 110 років, можна розглядати як мету демографічної політики Третього Гетьманату (реально населення може бути в кілька разів більше).

Природними структурними одиницями найвищого (третього) рівня (після сотні і полку) є кіш, і таких кошів в Україні буде близько сотні. З цього випливає, що природним для України буде структурування її території на приблизно сотню адміністративно-територіальних одиниць. Структурування відбуватиметься в міру об’єднання українців у територіальні сотні, полки і коші. 

Найкраща держава та, яка відповідає природі конкретного народу. Унікальність державної моделі Третього Гетьманату відповідає фундаментальному закону життя – Принципу самобутності: жити згідно з власною природою.  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка