Українські богатирі – найсильніші у світі

Команда українських богатирів виборола титул найсильнішої на першості світу з богатирського багатобор’я “All Strength Challenge” (змагання всіх найсильних) що відбувся на Антильських островах.

Українська команда в складі Василя Вірастюка (Львів), Михайла Старого (Харків), Ігоря Педана (Черкаси) та Миколи Мельникова (Макіївка) вперше брала участь в змаганнях такого рівня.Змагання складались із семі вправ:Перша вправа - BOAT PULL. Треба затягнути в гавань на 30 метрів човен вагою 100 тонн – хто швидше. Тягне вся команда – разом вчотирьох, сидячи на пірсі.Друга вправа – ISLANDS STONES – ісландські каміння. Треба перенести 7 штук валунів неправильної форми вагою від 125 до 190 кг. Береться сумарний час чотирьох атлетів.Третя вправа – DEAD LIFT – HOLD. Треба вчотирьох відірвати від землі за допомогою ручок і утримувати в повітрі на час легкову машину вагою 1200 кг.Четверта вправа – LOG LIFT – на максимальну вагу. Вправу здійснюють три члени команди. Береться колода, на якій зроблено три пари ручок. Стартова вага 360 кг (по 120 кг на кожного). Треба підняти на груди, з грудей виштовхнути на прямі й зафіксувати. Потім – опустити. В цей час судді додають ще 20 кг загальної ваги. підйомуП’ята вправа - POLE PUSH. Коло діаметром 8 метрів з балкою посередині; на кінцях балки три пари лямок – м’які ручки, куди хлопці просувають кисті. Снаряд у горизонтальному положенні. За командою судді команди виштовхують одна одну за межі кола. До двох перемог.Шоста вправа – FORWARD HOLD. Богатир на витягнутій руці під кутом 90 градусів тримає перед собою 25 кг, хто довше. Підраховується сумарний час трьох членів команди.Сьома вправа – BELT WRESLING. Два суперники чіпляються за пояси один одного; руки від паска відривати не можна. Треба або звалити суперника в колі або виштовхнути за межі кола. Діаметр кола – 4 метра. До двох перемог. Кожна команда виставляє по черзі по два атлети.Українці перемогли американців із рахунком 5:2, потім розгромили команду Нової Зеландії – 7:0. Наступного дня українці розтрощили самовпевнених британців. Перемагаючи 5:0, українців милостиво віддали підданим королеви дві останніх вправи, зберігаючи сили на фінал.В фіналі українські богатирі розгромили минулорічних переможців, команду Німеччини з уже стандартним рахунком 5:2.19 жовтня наші хлопці повертаються до України.
----------------------------------------------------В тему:Василь Вірастюк здобув бронзу на Чемпіонаті світуУкраїнські богатирі сильнішіБогатир Василь ВірастюкОсобиста сторінка Василя Вірастюка

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка