Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Модернізуймо Народний Оглядач!

Радіймо, друзі! Багато хто з нас розпочинає свій день з перегляду «Народного Оглядача». Зробімо так, щоб ми могли на ньому спілкуватися і взаємодіяти один з одним. Для цього треба модернізувати сайт, створити можливість для обговорення статей, голосування, ведення власних блогів, активнішого використання аудіо- та відео.

Ми вже розпочали цю роботу: орендували в Німеччині виділений сервер і завершуємо переведення «Народного Оглядача» на платформу CMS Drupal-7. Робота піде значно швидше, якщо її підтримати енергією грошей. Тоді наші розробники зможуть працювати не епізодично у «вільний від основної роботи час» (це може бути один день на місяць), а повністю сконцентруватися на розробці нового НО, його розвитку і просуванні.

Чим більше людей долучиться до фінансової підтримки НО, тим легше піде справа.

Скажімо, якщо кожен з нинішньої тисячі читачів, що підписалися на новини НО, заплатить у місяць по 1 гривні, то ми зможемо оплатити оренду сервера.

А якщо по 2 гривні, то зможемо також оплатити професійну роботу системного адміністратора.

А якщо по 10 гривень, то два програміста за кілька місяців перетворять НО на дуже зручний ресурс для самоосвіти, спілкування, знайомств, спільної роботи.

Для початку даю номери своїх карток у Приватбанку: 

гривні: 4731 1856 1099 7030

долари США: 4731 1856 1101 4421

євро: 4731 1856 1101 4447

На гривневу картку зручно робити перекази з розгалуженої мережі відділень цього банку в Україні: достатньо на терміналі набрати номер картки, переконатися що висвітлилося моє прізвище, вставити у приймач потрібну купюру і натиснути підтвердження. Якщо терміналу немає, то можна робити перекази й через касу. Для користувачів онлайн-банкінгу Приват24 це ще простіше.

Ще один спосіб для наших закордонних друзів - Western Union або MoneyGram. Робіть перекази на Igor Kaganets, Kyiv, Ukraine.

Також можна легко переказати кошти через систему WebMoney на рахунки у гривнях, російських рублях, доларах США та євро.

U332693072636 гривні

R423818630698 рублі

Z330907838923 долари США

E409914636158 євро

Термінали для переказу вебмані знаходяться майже в кожному супермаркеті, достатньо набрати «Гроші» - «WebMoney» - «номер рахунку» 332693072636 і т. д. Ще легше зробити переказ через інтернет, якщо у вас є свій електронний гаманець.

Також можна скористатися новою послугою sendmoney.privatbank.ua

Для користувачів EasyPaj, мій гаманець 60127972

Після здійснення переказу прошу мені про це повідомити.

Можна робити автоматичні інвестиції через сайт.

Якщо будуть інші варіанти переказів або можете допомогти роботою – пишіть мені на sensar[at]meta.ua або телефонуйте мені на (+38096) 451-55-15. Будемо знайомитися, шукати кращі рішення і разом рухатися вперед.

Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для поліпшення життя українців. Так давайте почнемо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Хай Буде!

Ігор Каганець
17 червня 2012 р. 


Результати збору дарів на розвиток НО з 17 до 30 червня 2012 р. 

Підтримку надали 16 активних прихильників "Народного Оглядача". Загальна сума 1060 грн., розмір дарів від 10 до 200 грн., в середньому 66 грн. Тобто за третину місяця ми назбирали коштів, достатніх для оплати місячної роботи сервера.

Це означає, що маючи всього сотню серйозних людей у групі підтримки, ми зможемо робити те, що вважатимемо за необхідне.

Отримані дари вже є суттєвою підтримкою - як матеріальною, так і моральною. Якщо назбираємо ще тисячу - зможемо оплатити професійне адміністрування сервера задля його безпеки протягом місяця. Якщо ж буде ще 10 тисяч - з вересня місяця матимемо повністю оновлений НО, який буде не тільки колективним агітатором, а й колективним організатором.

Запрошую всіх інших прихильників Великого Переходу долучитися до творення власного інформаційного простору! Це не так складно, як здається. Для початку достатньо підійти на 1 хвилину до терміналу в супермаркеті і переказати 2 гривні через WebMoney на рахунок 332693072636. Це продуктивніше, чим стогнати на форумах про те, які українці нещасні і як їх гноблять воріженьки.

Майбутнє в наших руках. Радіймо!

30.06.2012Нові надходження 1-13 липня: прискорюємо роботу

На підтримку НО ще надійшло 1180 грн. Найбільша сума - 400 гривень; частина прихильників пообіцяла щомісяця переказувати по 5-10 грн.

Отже, за місяць ми назбирали 2240 грн.; цього достатньо коштів для оплати місячної оренди сервера і його професійного адміністрування.

Продовжуємо збір коштів для підтримки сервера на наступний місяць і прискорення його модернізації. Зараз над цим працюють троє фахівців: програміст, дизайнер і системний адміністратор, що проживають в Києві, Дніпропетровську й Одесі. Чим більше назбираємо грошей, тим швидше піде робота. Якщо зберемо 10 тисяч, то до вересня точно матимемо оновлений НО.

13.07.2012


Надходять дари і на Вебмані: вже маємо 215 одиниць. Продовжуємо персональні знайомства з активними прихильниками: наше коло зростає! Ніщо так не зближує, як спільна справа. 

Незабаром відкриємо тестовий сайт: матимемо можливість спостерігати за ходом робіт!

20.07.2012


Нові надходження до 9 серпня: прискорюємо роботу

За останні 20 днів отримали дарів на 1065 грн. Розробка пішла веселіше! Нам важливо досягнути такого рівня фінансування, щоб головний веб-дизайнер займався тільки Народним Оглядачем.

Протестували можливість класифікації матеріалів сайту за чотирма просторами буття. Тепер можна буде переглядати розвиток подій у кожному окремому просторі. Наприклад, якщо людина не бажає читати про негатив, то вона може бачити тільки повідомлення з Простору волі.

Наближаємось до відкриття тестового сайту.

9.08.2012 


Надходження до 2 вересня. Починаємо тестування.

Радіймо, арії! За останні 3 тижні надійшло 3050 грн. Нас стає все більше! Щиро дякую всім нашим друзям, які люблять НО не тільки до глибини своєї душі, а й до глибини своєї кишені.

Завдяки зростаючій підтримці нам вдалося зосередитися на роботі і створити каркас нового сайту. Початкову тестову версію можна побачити за адресою test.sd.org.ua.

За тиждень-другий тут уже буде дещо конкретніше, тож можна буде приступити до повноцінного тестування. А поки що можете зареєструватися на сайті та форумі, висловлювати попередні зауваження і побажання. Почую кожного.

Наступним кроком буде створення блогів, щоб зареєстровані учасники могли публікувати свої повідомлення на сайт. Кращі публікації будуть перенесені на головну сторінку.

Коли сайт запрацює, ми створимо на ньому гарну фільмотеку з художніми кінофільмами, які обов’язково варто подивитися. Ми зможемо обговорювати ці фільми і знаходити у них "друге дно". Це буде один з проявів реалізації ідеї Тотальної освіти, основаної на трьох принципах: 1. Навчайся працюючи! 2. Працюй граючись! 3. Всі навчають всіх!

02.09.2012 


Надходження від 2 до 26 вересня. Допрацьовуємо дизайн.

Радіймо, арії! За останні три тижні на модернізацію сайту надійшло 2290 грн. За цей час Народний Оглядач в цілому вже набув робочого вигляду:

Тимчасова адреса сайту: http://test.sd.org.ua.

Інформацію про виконані роботи дивіться ТУТ.

До сайту підключили "рідний" друпалівський форум. Тепер система набуває більшої цілісності.

Старі форуми залишаємо в архіві. Стара реєстрація користувачів скасовується - починаємо нове життя без старих хвостів. Прошу спробувати зареєструватися: тепер працює єдина реєстрація для форуму і сайту.

Наступним кроком буде створення можливості для частини зареєстрованих користувачів вести особисті блоги. Роботи ще багато, але у жовтні сайт вже може запрацювати в режимі бета-тестування.

26.09.2012


Надходження від 26 вересня до 5 жовтня. Формуємо соціальну мережу.

Радіймо, арії!

За останній тиждень на модернізацію сайту надійшло 1220 грн. В процесі тестування виявлено і виправлено багато дрібних помилок. Почали повну українізацію інтерфейсу сайту. З часом наш сайт матиме власну соціальну мережу. Для цього розпочато створення груп користувачів і групових блогів. Прошу спробувати зареєструватися: тепер працює єдина реєстрація для форуму і сайту.

05.10.2012


Надходження від 6 жовтня до 17 жовтня. Формуємо соціальну мережу.

За останню десятиденку на модернізацію сайту надійшло 960 грн. Завершили українізацію інтерфейсу, продовжується робота зі створення соціальної мережі і груп користувачів.

Новий НО матиме свою Вікіпедію, а також Сенсар - словник окультуреної української мови, у якій кожне слово несе точний, істинний сенс.

Шановні друзі! Майбутнє в наших руках! Прошу підтримати фінансово творення власного інформаційного простору. Для стабільного розвитку нам потрібно зробити так, щоб принаймні одна людина розвивала НО на постійній основі. Нас уже достатньо багато, щоб це зробити.


Надходження від 17 жовтня до 17 грудня. Фінішна пряма

За вказаний період надійшло 2060 грн. За цей час виконано багато роботи з тестування і дизайну, а також з організаційної підтримки проекту. Базу знань Третього Гетьманату будемо формувати засобами семантичної вікі.

18.12.2012

Альфа-версія нового Народного Оглядача

Готується до запуску перша черга нового сайту. Спостерігати за ходом робіт можна ТУТ. Прошу підтримати розробку сайту - платформи для спілкування оновлених українців.

04.01.2013

27 січня - запуск бета-версії Народного Оглядача

Радіймо, арії! З наступного тижня ми запускаємо діючий прототип нового Народного Оглядача. Поки що спостерігати за ходом робіт можна на тестовому сайті ТУТ. Прошу підтримати розробку сайту, тим більше, що попереду ще багато роботи з розширення його можливостей.


Хай Буде!

24.01.2013


Радіймо, арії!

Вітаю всіх з нашою черговою перемогою – запуском нового сайту Народний Оглядач на передовій програмній платформі і на передовому сервері, який  потужніший за попередній щонайменше у 10 разів.

Щиро дякую всім, до долучився до цієї справи роботою і грошима!

Заходьте на сайт, знайомтеся з Правилами Гри, реєструйтесь і долучайтесь до роботи. Пишіть блоги, перевіряйте можливості сайту, надсилайте зауваження і пропозиції. 

Наступний крок – формування на основі SD.ORG.UA власної соціальної мережі. Прошу підтримати розробку щедрими дарами: чим більше енергії увіллємо в розробку, тим швидше отримаємо добрі плоди і радітимемо новим можливостям. І хай разом з нами радіє Всесвіт та його Творець!

5.03.2013


В тему:
Коли радіє Всесвіт
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ-22: друга фаза
Тотальна освіта
Щасливі можливості для чесних спільнот
Етномережа: концентрація без централізації
 

Наші інтереси: 

Творимо власний інформаційний простір.

Гравець: 
Народний Оглядач
265

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка