Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стерилізація - це добре

Своє 5-річчя відзначає організація Project Prevention, що сплачує грошову компенсацію наркоманам та алкоголікам, які зробили собі стерилізацію.
Багато хто критикує програму, порівнюючи її з діяльністю фашистів. Однак керівник Project Prevention Барбара Харріс вважає, що приносить користь всім – і платникам податків, і наркоманам, а також їхнім дітям, котрі не бажали б народжуватися, коли б мали можливість вибору.

На думку Барбари Харріс, у неї є привід для святкових урочистостей: протягом останнього року кількість бажаючих пройти стерилізацію збільшилася більше ніж у двічі. Не дивлячись на те, що з причин конфіденційності неможливо вести незалежну статистику, яка б підтвердила данні Харріс, її організація, поза всяким сумнівом, збільшилася. П’ять років тому Project Prevention базувалася у невеликому каліфорнійському містечку, а тепер має представництва майже в усіх великих містах Сполучених Штатів.

Щоб отримати 200 доларів, необхідно принести довідку від нарколога чи з поліції, яка б засвідчувала наявність наркотичної або алкогольної залежності. Після цього, підписавши необхідні для участі в програмі документи, відбувається стерилізація, та, після надання документів, які підтверджують проведення операції, організація надає учаснику гроші. “Навіть якщо людина витратить ці кошти на наркотики, це вже не наша справа”, - каже Барбара Харріс.

Як повідомляють Mednovosti, діяльність Project Prevention піддається критиці таких об’єднань, як Національне товариство захисту прав вагітних. На думку представників цієї організації, жінки-наркомани здатні стати люблячими матусями, і їх пристрасть жодним чином не відіб’ється на дітях.

Протягом останніх 5 років гроші на стерилізацію отримали 1.050 чоловік. Серед них 1.026 жінок та 24 чоловіків. З-поміж стерилізованих 516 білих, 351 афроамериканець, 105 латиноамериканців та 78 представників інших національностей.

Спеціалізація Project Prevention не є карно переслідуваною: у більшості штатів від 30-х років дозволена навіть примусова стерилізація. Більше того, ці закони стали підставою для відповідних нормативних документів у фашистській Німеччині. (Кореспондент)В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи