Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
4

СБУ відкидає етнічну відповідальність за Голодомор

Категорія:

Представник СБУ в інтерв'ю Бі-Бі-Сі назвав закиди Українського єврейського комітету щодо етнічної упередженості Служби безпеки безпідставними.

Український єврейський комітет оприлюднив заяву, в якій твердить, що Служба безпеки поклала на євреїв та латишів етнічну відповідальність за Голодомор в Україні. Така заява з'явилася після того як СБУ оприлюднив список організаторів Голодомору і Єврейський Комітет назвав підбір прізвищ у списку тенденційним.Натомість, заступник начальника Державного архіву СБУ Сергій КОКІН каже, що СБУ подало документи в такому вигляді, в якому вони зберігалися в архівах:'Ми виходили з тих документів. які є в архіві Служби Безпеки України. Там дуже багато чекістів. Серед керівників дуже багато було людей тієї національності, про яку зараз іде мова. І тут немає необ'єктивності. Це так було. Особливо це було характерно для центрального апарату тодішніх органів державної безпеки. Оскільки ж ці люди фігурують у цих документах, тому вони й потрапили до списку. Якби в наших документах фігурував би в такій якості Григорій Іванович Петровський, то він би також був би у цьому списку. Але чого немає того немає в наших документах.'Цього тижня Служба безпеки оприлюднила складений за її архівними матеріалами перший список партійних і радянських діячів, керівників каральних органів періоду 1932-1933 років, очолюваний Сталіним, а також документи, що були підписані ними особисто та стали підставою для скоєння в Україні Голодомору і проведення масових репресій.

В тему:СБУ оприлюднила перший список осіб-організаторів ГолодоморуЮщенко: Україна втратила ціле покоління від Голодомору. 50% загиблих - діти.Нацизм і більшовизм52 мільйони (аудіо)ВОНИ ОРГАНІЗУВАЛИ ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ: Керівний склад НКВС УСРР сер. 1930-их рр.Постгеноцидна нація має право на нестандартні програми відродженняІзраїль: голод – це не геноцидГолодомор і ГолокостПравда про Бабин ЯрТолерантна шизофренія на кістках мільйонівПробуджену націю не зупинити!Василь Марочко: Голодомор треба визнати геноцидом600 тисяч людей померли на Харківщині за два місяці 1933-го рокуУ Росії донині бояться говорити про голодомор 30-их роківЧому Сталін ненавидів українців?

В тему: 
Поширити цю сторінку: