Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 434
  • Hits: 490

Профіль смертності від Covid-19 відповідає профілю природної смертності. Що це означає?

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Профіль смертності від дії коронавірусу SARS-CoV-2 залишається загадковим з вірусологічної точки зору, тому що, на відміну від вірусів грипу, діти захищені, а чоловіки уражаються приблизно удвічі частіше, ніж жінки. Проте цей профіль відповідає  природній смертності, яка близька до нуля для дітей і майже удвічі вища для чоловіків у віці 75 років, ніж для жінок того ж віку.

Структуру природної смертності можна побачити на прикладі вікових коефіцієнтів смертності в Німеччині у 1995 році

Вона збігається з характером летальності за віковою групою від COVID-19 у Китаї:

Про відмінність у смертності між чоловіками та жінками повідомляє іспанська газета Ель Паїс (ісп. El País – країна). Профіль людей, які помирають в Іспанії від хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, стає все зрозумілішим. Найчастішою жертвою є чоловіки, старші 80 років та з попередніми недугами, зокрема, пов’язаними з серцем, діабетом, раком, порушеннями імунітету. Про це йдеться у повідомленні Інституту здоров'я Карлоса III (ISCIII), який проаналізував 16 000 випадків коронавірусу, серед яких було 566 смертей. Дані показують, що хоча хворобою страждають лише трохи більше чоловіків, ніж жінок (52%), кількість чоловіків, які померли від цієї хвороби, у цій вибірці даних була майже вдвічі більшою, ніж кількість жінок: 376 проти 190 – повідомляє Ель Паїс

Як бачимо, дія коронавірусу SARS-CoV-2 настільки лагідна, що не вносить збурень у статистику природної смертності. Це при тому, що 99,5% відсотків людей, які заразилися коронавірусом, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми – повідомив професор Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi), німецький лікар-інфекціоніст і мікробіолог. 

Натомість дія вірусу звичайного сезонного грипу значно жорсткіша. Наприклад, під час епідемічного сезону 2018/2019 грип забрав життя 55 українців, зокрема 11 дітей віком до 17 роківповідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України. Тобто у віковій структурі смертності від грипу частка дітей склала 31%, що вносить велике збурення у природну смертність.  

Що це означає?

Це означає, що коронавірус значно менш агресивний, ніж звичайний сезонний грип.

Використовуючи дані з круїзного лайнера Diamond Princess, професор Стенфордського університету Джон Йоаннідіс (John P.A. Ioannidis) показав, що летальність від Covid-19 з поправкою на вік становить від 0,025% до 0,625%, що менше звичайного грипу. «Чи може рівень смертних випадків Covid-19 бути таким низьким? Ні, кажуть деякі, вказуючи на високий показник у людей похилого віку. Однак навіть деякі так звані коронавіруси легкого або звичайного простудного захворювання, які відомі десятиліттями, можуть мати рівень летальної смертності до 8%, коли вони заражають людей похилого віку в будинках престарілих. Насправді такі «легкі» коронавіруси щороку заражають десятки мільйонів людей, і на них припадає від 3% до 11% тих, хто госпіталізований у США із захворюваннями нижніх дихальних шляхів щороку» – пише професор Джон Йоаннідіс.

Ще раз переконуємося, що коронавірусний психоз не має об’єктивних підстав. 


Кілька додаткових штрихів щодо паніки Covid-19.

Лікар лікарні в іспанському місті Малага пише у Твіттері, що люди в цей час частіше вмирають від паніки та системного колапсу, ніж від вірусу. Лікарню заповнюють люди з застудою, грипом і, можливо, Covid-19, лікарі втратили контроль.

Можливо, це не вперше. Так, у повідомленні італійської газети "Corriere della Sera" 10 січня 2018 р. відзначається, що відділення інтенсивної терапії Італії вже впали під хвилею грипу в 2017/2018 рр. Їм довелося відкласти операції, відкликати медсестер з відпустки. Але тоді з цього приводу не було жодної паніки. 

Наші інтереси: 

Розбираємось, що це за така хитра хвороба, на основі якої роздуто глобальну паніку. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Сергій Білецький's picture

як кажуть діти диявола:"без лоха жити плохо"

cBіт Розумний's picture

Хочеться зрозуміти, звідки беруться палати, забиті людьми, які не можуть жити без повітря (кисню). Чи це справді так, чи це монтаж...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Ігор Каганець's picture

Це просто: досить позакривати лікарні, зібрати масу хворих в одному місці і постійно про це розганяти у ЗМІ.
Єдиний надійний показник - це надлишкова смертність. Попри всі старання психопатів, її нема.

cBіт Розумний wrote:
Хочеться зрозуміти, звідки беруться палати, забиті людьми, які не можуть жити без повітря (кисню). Чи це справді так, чи це монтаж...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Маціон's picture

Уже майже два роки населення тримають у стані постійної тривоги. Переважно джерелом стресового тиску є телевізор. Але страшні оповідки населення також розповсюджує в спілкуванні. Наслідком постійного тривожного стану є неврози як масове явище. Невротичні стани масово супроводжуються панічними атаками (див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0). Відчуття нестачі повітря, задуха, затруднене дихання - все це симптоматика панічних атак. "Лікування" панічної атаки концентрованим киснем призводить до хімічного опіку легень і смерти. Так само до хімічного опіку горла, бронхів і легень призводять "дезінфікуючі засоби" (насправді доволі токсичні речовини), які часто розпилюють у великих містах. Але всю симптоматику "медики" обов'язково списують на "коронавірус". Десь так.

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

cBіт Розумний's picture

Так може попросити когось із співчуваючих депутатів створити тск з цього приводу?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Ігор Каганець's picture

Це заробітчани. Вони все роблять тільки за гроші. Якщо знайдеш олігарха, який це профінансує у конвертах, вони створять що завгодно.

cBіт Розумний wrote:
Так може попросити когось із співчуваючих депутатів створити тск з цього приводу?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture

Зверніть увагу на дату цієї статті. Про те, що це афера, було зрозуміло з самого початку.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Самотий's picture

В моєї сестри сім'я 6 чоловік і всі недавно перехворіли, навіть дитина 2 роки. Найважче перехворіла сестра 53 роки, найлегше діти.

ВС