Lithuanian translation unavailable for Росія робить ставку на російськомовне населення у своїй збройній агресії – генерал Жан-Поль Перрюш.

Comments

Любомудр Мандрівник's picture

Що робити?
Треба українцям скласти позов до Європейського суду на Росію (як правонаступницю СРСР) з вимогою про відшкодування витрат, пов'язаних
з тим, що на тепер російськомовним українцям (яких СРСР примусив до російської мови з народження), треба повертатися на рідну (українську) мову. Це потребує додаткових витрат коштів на залучення репетиторів, на відволікання часу, на втрачену вигоду, і тому подібне. На цієї підставі вимагати з Росії відшкодування не менше $10 тис. (а ліпше $100 тис.) для кожного російськомовного українця!!(завдати московії фінансові втрати за її агресивні дії)
Цю акцію (позов у Європейський суд) треба зробити масовою !!!
На судовому процесі треба влаштувати глибокий аналіз 300 літньої історії виникнення москвиньскої мови ("москвосуржу"), та викрити всї її вади: штучність (~30% слов*янских(українських) слів, решта - азійски, та інши запозичення), еклектичність, безсистемність... Також треба показати глибинні переваги
української мови, яка формувалася протягом тисячоріч... для цього долучити філологів, історіків...

"Пізнаймо правду і правда визволить нас!" 

Ігор Каганець's picture

Дуже важливо творити українською мовою передові речі, яких нема іншими мовами. Ми це вже намагаємось робити. Наприклад, дослідження очищеного Євангелія у книзі "Пшениця без куколю". Я зустрічав переклади з цієї книги на російську.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Валерій Зміївський's picture

Можу додати, що до нових речей (тем) належить тема "Великого Переходу", "Вознесіння", тобто перехід людської свідомості на рівень П'ятого виміру.
Регулярно я почав досліджувати цю тему з 2012-го року і можу сказати, що більшість матеріалів є англомовними, які у великій кількості перекладаються на російську і в яких до певної міри додаються інформаційні блоки. з суто московським (часом імперським) баченням ситуації. Тому важливо в цій сфері нашого буття мати українські переклади і українське бачення реальності.
Для цього я почав розміщувати переклади важливих матеріалів на своєму блозі https://valzmij.uamodna.com/

Ігор Каганець's picture

Російськомовне населення - це етнічні росіяни. Вони принципово не сприймають українську мову і вважають Росію своєю справжньою батьківщиною.

Натомість решта населення двомовне - в залежності від ситуації вони говорять українською або російською.

Вибори 2019 року гарно показали етнічний розподіл в Україні:
Ментальна структура населення України за результатами виборів 2019 року

Етнічних росіян близько 10% - це і є той "російський ресурс", про який говорить генерал Жан-Поль Перрюш.

Все, що робиться з власної волі, - добро!