Lithuanian translation unavailable for Останнє інтерв'ю офіцера СС Еріха Прібке.

Comments

Явсе Світ's picture

Якесь незрозуміле враження від статті..Одна пропаганда проти іншої пропаганди.Політика-це брехня,яка завжди закінчується війною..А війна списує усе переможцям,які б вони не були негідники..
Після того,як у Західну Україну зайшли німці у 1941 році,прості люди стали жити краще..і це правда..але правдою є і те,що оголошувалася година "акція",під час якої вбивали жидів,усюди де знаходили чи зустрічали..Потім закінчувалася "акція" і жиди які вижили і дальше могли спокійно жити і пересуватись по місту чи селу без перешкод..Під час однієї такої "акції" одна людина,яка була маленькою дитиною у той час і жила у моєму селі,сиділа у кущах смородини і бачила на свої очі як розстрілювали жидівську сім'ю,власників магазину,що був по сусідству..а коли заклинило фузію чи то забракло куль,то маленьких жидинят добивали прекладом і сокирою..це все бачила на свої очі людина,котрій я довіряю на 100%...і це вам не Голлівуд чи ще якісь столітній "святий" ессесовець..

Вірю в те, що розумію.

Василь Федорiв's picture

Будь яка iнформацiя - "пропаганда".

Бо той хто розмiстив будь яку iнфолрмацiю, мав для того певнi мiркування.

Iнформацыя без пропаганди - вигадка пропагандистiв, якi вважають себе найхитрiшими пропагандистами.

Найближчий приклад - НО - суцiльна "пропаганда", бо новинарi вибирають тексти для розмiщення iз певних мiркувань.

Ваша розповiдь про дитячi спогади вашого знайомого також - "ПРОПАГАНДА".

Хай Буде!

Явсе Світ's picture

Я лише описав події,які мали місце у 1943 чи 1944 році за 100 метрів від хати де я народився..Заради справедливості хочу додати,що виконавцями того кривавого епізоду були зовсім не німці..
Говорити,що це з мого боку якась пропаганда все одно,що звинувачувати дзеркало,що у вас великі вуха..Пропаганда має ціль..а це просто правдива історія..хто як хоче,так нехай і розуміє..мені байдуже..я вже і так весь у ярликах...

Вірю в те, що розумію.

Вiктор Нокiд's picture

Навіть якщо людина щось бачила власними очами, то вже через певний час вона те може викласти не зовсім точно. Якщо ж попросити когось розповісти те, що він бачив кілька десятиліть тому, то ....

У Вашому випадку Ви переповідаєте розповідь людини, яка щось бачила у дитинстві й розповідала про те через кілька десятиліть.

Те, що Ви вирішили подати цю розповідь як коментар до цієї статті, де фігурант не може мати до тої розповіді жодного стосунку - й є типовим проявом того, що називається "фактологічною" пропагандою.

Явсе Світ's picture

Ви праві,що я вибрав неправильне місце для свого коментаря..Просто хочу,щоб таке більше не повторювалося у нашій країні ні з ким..будь то жид,лемко чи поляк..
На рахунок правдивості того про,що я написав..то у невеликому селі всі добре пам'ятають,що сталося із жидом Ельо і його доньками Пепою та Мінькою..та й не тільки із ними..не менше загинуло і українців у ті часи від сатанинської нквс(у дев'яності роки із підвалу церкви було піднято решки людей,що кати після розстрілу засипали вапном)..та і поляки втікали із тлумками на захід..це все історія,яка була...А те,що німці звільняли німців у Польщі аж до Бресту,то вже дивно як на мене..

Вірю в те, що розумію.

Вiктор Нокiд's picture

Кожна людина чогось хоче.

Буває, що людина чогось хоче й навіть не може усвідомити чого більше "демократії чи сіврюжини із хріном"...

"Хотіти", то дуже замало.

Треба розуміти, ЧОМУ ЩОСЬ сталося саме ТОДІ й ТАМ.

Не є таємницею, принаймні для тих хто хоче мати максимально розлогу інформацію, що євреїв у Європі у тридцяті - початок сорокових років минуло сторіччя не дуже любили у більшості країн Європи, не виключаючи й Велику Британію.

Принаймні ніхто не поспішав широко відчиняти двері для біженців із Райху.

Та й роль верхівки руху сіонізму у трагедії євреїв також не вельми поширюється.

А щодо масового людиновбивства за різними ознаками та із із різних причин так воно траплялося сотні, а й може й тисячі разів за часи існування людства й не припиняється не на секунду.

Очевидно, що саме в цю секунду, десь у світі хтось когось вбиває із якихось міркувань.

Не забуваємо, що одним із таких місць із певних причин є зараз Україна.

P.S. Пропагандисти Райху не погано знали реалії совдепії. Тому мальовничі листівки певного змісту стосовно взаємостосунків цеглин із пиками комісарів певної етнічної приналежності влітку 1941 року були вельми популярними та дієвими.

Явсе Світ's picture

Звісно коли себе називаєш "богообраним" народом то потрібно думати про наслідки..Так само дивним був етнічний склад тих діячів,чиї діяння призвели до канібалізму серед нашого народу під час Голодоморів..Потім прийшла для "богообраних" година під назвою "акція"..Видно Всесвіт справедливо рано чи пізно все розставляє по місцях...
Людина у своїй більшості живе тваринними інстинктами..Тому і стаються такі криваві речі.Їх пояснення-це боротьба за ресурси в закритому середовищі при збільшенні кількості особин..ось і вся політика..чи це сприяє еволюції чи інволюції,не знаю..

Вірю в те, що розумію.

Доктор Смалець's picture

А тих українців, німців, поляків, що, ризикуючи своїм життям, ховали жидів від репресій, Ви не хочете порахувати "заради справедливості"? Ви не припускаєте, що їх могло бути трохи більше, ніж тих, що з сокирами за дітьми ганялись?

Явсе Світ wrote:
..Заради справедливості хочу додати,що виконавцями того кривавого епізоду були зовсім не німці..
Явсе Світ's picture

На те воно і війна,щоб показати хто є хто.
А поки одні вважають себе вищою расою,а інші "богообраними",прості люди і розхльобують те лайно,що йде зверху від політиків і від їх ігор..саме політикани і ділять людей..на"дні" суспільства дуже мало причин для війни,бо потрібно йти працювати і збирати те,що вродила Земля, а не бігати із зброєю як скажений і стріляти у свого сусіда,бо так вирішили нац..лідери..

Вірю в те, що розумію.

Ія Подолянка's picture

Не думаю що те прощо оповів Явсе Світ є вигадкою.Про подібну ситуацію пошепки розказували нам батьки.

Вiктор Нокiд's picture

Подання певної інформації у певний час у певному місці й є пропагандою.

Хто Вам сказав, що пропаганда має бути обов'язково брехнею?

Як правила пропаганда є правдивою інформацією. Вся справа у тому де й як подати ту інформацію.

А те, що євреїв місцеве населення під час німецької окупації кривдило дуже активно (особливо у перші кілька місяців тієї окупації) не є жодною таємницею. У мережі Ви знайдете багато світлин таких розправ та розповідей про це.

Мова не про виправданя тих кривд та розправ, а про вивчення явища як такого. Особливо коли хтось хоче про те поговорити через сімдесят два - сімдесят три роки.

У будь якого явища є свої причини.

Миро Продум's picture

Репресії проти євреїв були ініційовані і організовані Борманом - агентом Сталіна.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Вiктор Нокiд's picture

До речі, розміщення тексту цього інтервью на НО - тако ж є пропагандою.

Богдан ДуБ's picture

А я вдячний за матеріал - багато нового взнав. Провів паралелі з сьогоднішньою поведінкою росії і Європи. Та й пропаганда - це інструмент. І я з бажаю отримувати таку пропаганду, яка відповідає моїм баченням. Також, я радію, коли бачу здорову пропаганду в місті/медіа. І серце мене не заболіло ізза того що євреїв порубали.

І взагалі - отримали матеріал "з іншої сторони" і почали говорити про пропаганду... ну даєте!

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Доктор Смалець's picture

Підтримую Богдана. Я теж хотів би бачити у своїй країні потужні механізми пропаганди наших цінностей, нашої культури, наших національних героїв і, взагалі, усіх елементів світогляду, які мають формувати нові покоління українців: веселих, здорових і енергійних.

І не треба зациклюватися на стражданнях. Ні свого народу, ні, тим більше, "боговибраного", який вже всьому світу мозок виїв байками про своє горе і свою виняткову монополію на страждання.

Доки існують паразити, що живляться чужим потом і кров'ю, до тих пір у людей свербітимуть руки знищувати і цих паразитів і їхніх дітей. Треба тільки ідентифікатори вдосконалити, бо самої національності вже замало: деякі автохтонні воші можуть тепер і "Червону калину" гарно заспівати, щоб тільки ніхто їх не роздушив.

Богдан ДуБ wrote:
А я вдячний за матеріал - багато нового взнав. Провів паралелі з сьогоднішньою поведінкою росії і Європи. Та й пропаганда - це інструмент. І я з бажаю отримувати таку пропаганду, яка відповідає моїм баченням. Також, я радію, коли бачу здорову пропаганду в місті/медіа. І серце мене не заболіло ізза того що євреїв порубали.
І взагалі - отримали матеріал "з іншої сторони" і почали говорити про пропаганду... ну даєте!
Василь Федорiв's picture

Вельми змiстовнi коментарi!

Цiкавий вийшов розголос.

Гарна луна пiшла!

Для мене нiчого НОВОГО цей текст не мiстить.

Але велика подяка за публiкацiю.

Хай Буде!

Явсе Світ's picture

Спочатку Ви когось звинувачуєте у своїх проблемах,потім його ненавидите..потім у Вас проблеми із здоров'ям..потім Вам потрібне все можливе лікування..Ви мазохісти..??Ви яке майбутнє хочете для дітей..свій простір страждань перекласти їм на плечі..чи думаєте,що Голодомори,голокости і війни беруться нізвідки..аууу брахмани..

Вірю в те, що розумію.

Василь Федорiв's picture

Мова не про ненавiсть.

Мова про адекватну вiдповiдь Всесвiту. карми... за злочини.

Кожному - за заслуги.

Вони самi свого часу сказали, що кров не тiльки на них, а й на нащадкiв.

То ж навiщо скаржитися на злу долю.

Але скаржаться та ще вимагають вiдшкодування.

Чомусь нiкому iншому не дозволено виставити рахунки.

В тому числi й за злочини проти нашого народу.

Треба частiше дивитиcя у люстро - вельми корисна рiч, навiть для "богообраних".

Хай Буде!

Доктор Смалець's picture

Не треба мати брахманську мудрість, щоб відділити мух від котлет. Богообрані пропонують всьому людству довіку каятися за чужі гріхи - мабуть через те, що у них самих переважно відсутній той "όрган", яким це роблять. А між тим, справжнє покаяння - це не спосіб життя, а одноразовий (і дуже інтимний, а не публічний) акт між Людиною і Творцем, метою якого є катарсис, очищення від бруду. Після цього слід зайнятись конкретними добрими справами, які допоможуть вийти з простору страждань і нам, і нашим дітям.

Історична пам'ять потрібна нам для самоідентифікації, а не для зомбування і видурювання грошей з інших народів за прикладом самі знаєте кого. Тому мені буде соромно за свою державу, якщо вона, наприклад, наважиться юридично прирівняти Голодомор до Голокосту і почне запроторювати людей у в'язницю тільки за його заперечення.

Що стосується причин виникнення війн і геноцидів, то гадаю, що вони не є аж такими очевидними і простими, як здається деяким затятим гуманістам - захисникам безпритульних собак і їхніх блох. Тут одними кармічними законами все не поясниш.

Явсе Світ wrote:
Спочатку Ви когось звинувачуєте у своїх проблемах,потім його ненавидите..потім у Вас проблеми із здоров'ям..потім Вам потрібне все можливе лікування..Ви мазохісти..??Ви яке майбутнє хочете для дітей..свій простір страждань перекласти їм на плечі..чи думаєте,що Голодомори,голокости і війни беруться нізвідки..аууу брахмани..
Явсе Світ's picture

Просто потрібно прийняти все так як є..Тоді стане цілком зрозуміла гра богообраних..Вона як на мене досить примітивна і можлива лише за умови нашої слабкості..Той хто навів порядок у себе в голові,більше не турбується про паразитів і мікробів..
Може хтось когось гнав силою у жидівський шинок,може нам Приват 24 не користуватися, а може перейти на твердопаливні котли і вирощувати пальне(вербу) на своїй ділянці,щоб не купляти газ у Фірташа..чи забити болт на сільпо,бо є город...Ні ми лаємо всіх довкола і сидимо у своєму квадраті комфорту та чекаємо на офіційний дозвіл на зброю від влади..Просто берете і робите те що потрібно і все..без слів і без мантр,що хтось комусь чогось не так..
Можливо Ви зрозумієте і з часом зробите для себе велике відкриття..у гарному просторі,жиди працюють на Вас..Радіймо..

Вірю в те, що розумію.

Доктор Смалець's picture

Ну звісно, що "потрібно прийняти все так як є" - а як же інакше можна все приймати?. Інша річ, що не можна залишати все так як є, бо тоді якого дідька ми прийшли у цей світ? Тому справжній комфорт виникає тоді, коли чоловік насолоджується плодами своїх трудів, якими він покращив і вдосконалив цей світ... а також і себе, коханого.

Ну звісно, що, по великому рахунку, антитеза певним чином "працює" на арійську ідею, гартує її своїми запереченнями - це, по-Вашому, і є те "велике відкриття", яке маю для себе зробити, коли трохи порозумнішаю??:-)).

Але мені здається, друже Явсе, що ми з Вами скочуємось в якусь банальщину і повторення, нє? Не гнівайтесь на мене за те, що я в Сільпо заглядаю - приймайте мене таким, як я є:-)).
-----------------------------------------------------------------------------------

Те, що я пише - це так звана передача єнергоінформації. яка є і протікає через ту, до кого ви зараз звертаєтесь.
Марія Воробець.

Явсе Світ's picture

Марія Воробець не дається чути,та Арсен кудись подівся..Анатолію Висоті писав повідомлення він не відповідає..можливо люди відпочивають..

Нам нема про що сперечатись на самому ділі..А гніватись на Доктора,який тратить свій час на мене,то взагалі було б проявом невдячності із моєї сторони..)

Я трохи не згоден із Вами,що цей світ нам(людям) потрібно вдосконалювати..Він досконалий,,нам потрібно вдосконалювати себе і потім вже засвідчити досконалість світу перед лицем холодної безмежності..

Недавно із задоволенням спостерігав картину як лелеки батьки вчили молодих лелек літати.Все просто ти летиш,або твою тушку їдять хробаки і розтягують елементали..Тіло готове до тривалого перельоту чи ні..там нема місця пейсам,чубам чи святій суботі..природа всю недосконалість викидає за борт..так як викинула Рейх,СРСР та багато інших дутих тілесних і безтілесних..тож якщо хочемо тримати висоту,то потрібно не обтяжуватись зайвим..серед якого одним із найважчих тягарів є ненависть до будь кого...

Вірю в те, що розумію.

Доброслав Велесовий's picture

Анатолій Висота, перед тим як зникнути, здається писав що поїде за-кордон до внучки. Мабуть цим і пояснюється його відсутність.

А ось ця твоя думка - просто супер!

Quote:
Я трохи не згоден із Вами,що цей світ нам(людям) потрібно вдосконалювати..Він досконалий,,нам потрібно вдосконалювати себе і потім вже засвідчити досконалість світу перед лицем холодної безмежності..

Хоча тут на НО її мало хто зрозуміє.

Доктор Смалець's picture

Все ж таки, світ є трохи недосконалим. Щоб не повторюватись перед лицем холодної безмежності, насмілюся викласти тут посилання на мій старий коментар, який, до речі, був схвалений Стратегом:-)).

Доброслав Велесовий's picture

І Вам, Докторе, там на форумі дуже гарно відповів Улько Коломийський, який написав: "Світ є Досконалим для Досконалих , і щоб збагнути його Досконалість потрібно стати Досконалим" По-моєму, геніально сформульована думка.

Лише додам, що чим ближча людина до Просвітлення, чим більше вона набуває вміння бачити взаємозв’язки між різними речами, тим досконалішим їй здається Всесвіт.

Перепрошую, що знов займаюся "єрессю" на НО. Просто це була ваша відповідь на мій коментар, і тому не втримався :))))

Доктор Смалець wrote:
Все ж таки, світ є трохи недосконалим. Щоб не повторюватись перед лицем холодної безмежності, насмілюся викласти тут посилання на мій старий <a href="https://www.ar25.org/comment/2375#comment-2375" class="bb-url" rel="nofollow">коментар</a>, який, до речі, був схвалений Стратегом:-)).
Доктор Смалець's picture

Е-е, Доброславе, не смішіть мене - це не геніальність, а чиста казуїстика.

Але якщо Вам подобається, то я можу продовжити у такому ж тоні, наприклад: якщо Ви з Ульком такі досконалі, то чому ви строєм не ходите? Або: повірю у всемогутність Творця тільки тоді, коли він уб'є себе об стіну. Крім того, щоб я, доктор Смалець, зміг збагнути геніальність Улька, мені самому треба стати геніальним Ульком Коломойським, але це неможливо в принципі через мою недопросвітленість, тому Ваш коментар адресований не мені, а на потіху досконалій публіці, що складається виключно з добірних клонів геніального Улька, себто, Доброслава та інших... :-)))

А якщо говорити серйозно, то Велика Досконалість Всесвіту, на яку Ви з Ульком натякаєте, немислима без Малої Недосконалості, що є її невід'ємною складовою частиною, призначеною для Людини-Співтворця, на що я натякав у тому старому коментарі. Ось у чому ховається діалектика "взаємозв'язків між різними речами", вірніше, тільки один з її аспектів, бо вся Велика Діалектика Всесвіту набагато досконаліша, ніж Ви можете собі уявити!

Миро Продум's picture

Що досконаліша система, то швидше вона розвивається.
Що досконаліша людина, то краще бачить навколишню досконалість.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Вiктор Нокiд's picture

Ось вони "пошуки Високої Духовності" у чистому, рафінованому, я б навіть сказав, стерильному вигляді!!!

А де Окремий Сайт Шукачів Такої Високої Мудрості?

Де?

P.S. Адресовано Шукачу Високої Духовності Доброславу Велесовому у відповідь на його тутешні "свіжі" Вправи у пошуках Високої Духовності

Вiктор Нокiд's picture

Доброслав Велесовий wrote:
Лише додам, що чим ближча людина до Просвітлення, чим більше вона набуває вміння бачити взаємозв’язки між різними речами, тим досконалішим їй здається Всесвіт.

Це просто конгенiально!!!

Цi Слова треба читати перед сном як Молитву. Яка висока Духовнiсть - до вас каже саме "Просвiтлення".

Пишiть пане, пишiть далi!

Кожне Ваше слово - Перлина ВисокоДуховного Просвiтлення.

А де довго очiкуваний сайт?

Де те Джерело та Взiрець Просвiтлення?

Явсе Світ's picture

Ми вже і забули про тему статті..Чому Рейх пішов у небуття і йому приходиться платити данину "богообраним"..Чому завоювавши всю Європу німці програли війну..Списувати все на зрадника Бормана можна..але це не все на мою думку..Що сталося зимою 1941 році у метафізичному плані із німецьким егрегором..Хто чи що німецьку націю стягнув спочатку у простір боротьби а потім у простір страждань..Де прорахунок..(можливо комплекс Ікара)..хто як думає..

На рахунок досконалості чи недосконалості то все просто..Ви коли бачити на вулиці недосконалий іржавий автомобіль,то це не значить,що він складається із недосконалих молекул і атомів заліза(Fe)...і навіть іржа має свою досконалу формулу Fe2O3...

Вірю в те, що розумію.

Миро Продум's picture

Після нейтралізації Рудольфа Гесса його заступник Мартін Борман у травні 1941 року фактично очолив НСДАП (керівну силу Третього Райху) і отримав монополію на доступ до Гітлера.

З позицій сьогодення можна стверджувати, що німці програли війну ще до її початку.

Глибинна причина поразки - у вразливій системі організації Третього Райху.

У Просторі боротьби всі системи організації мають дірки, а тому є вразливими.

Безпека досягається тільки у просторі безпеки - Просторі волі (Царстві божому).

Тому шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться.

Явсе Світ wrote:
Ми вже і забули про тему статті..Чому Рейх пішов у небуття і йому приходиться платити данину "богообраним"..Чому завоювавши всю Європу німці програли війну..Списувати все на зрадника Бормана можна..але це не все на мою думку..Що сталося зимою 1941 році у метафізичному плані із німецьким егрегором..Хто чи що німецьку націю стягнув спочатку у простір боротьби а потім у простір страждань..Де прорахунок..(можливо комплекс Ікара)..хто як думає..
На рахунок досконалості чи недосконалості то все просто..Ви коли бачити на вулиці недосконалий іржавий автомобіль,то це не значить,що він складається із недосконалих молекул і атомів заліза(Fe)...і навіть іржа має свою досконалу формулу Fe2O3...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Явсе Світ's picture

Дякую Миро за змістовну відповідь..Просто мене не покидає думка,що німці програли війну ніби спеціально,чи щось подібне..
Також можна говорити про Гітлера,котрий без серйозних наслідків пережив стільки замахів..можливо він перебував у якомусь недосяжному просторі..(зрозумійте мене правильно,я не говорю,що він перебував у Просторі Волі,але факти самі говорять за себе)..з однієї сторони людина-вегетаріанець,недосяжна під час замахів,з іншої сторони-тиран і вбивця,що ненавидить половину населення планети і збирається зробити із них мило..

Вірю в те, що розумію.

Миро Продум's picture

Гітлер до 1941 р. перебував у Просторі пригод. Вегетаріанства і наявних знань виявилося замало, щоб піднятися вище. Все інше про Гітлера вигадали переможці. На тлі штучно створеного монстра навіть Сталін почав виглядати не так уже й погано.
Тут є цікава порівняльна статистика: Нацизм і більшовизм.

Явсе Світ wrote:
Дякую Миро за змістовну відповідь..Просто мене не покидає думка,що німці програли війну ніби спеціально,чи щось подібне..
Також можна говорити про Гітлера,котрий без серйозних наслідків пережив стільки замахів..можливо він перебував у якомусь недосяжному просторі..(зрозумійте мене правильно,я не говорю,що він перебував у Просторі Волі,але факти самі говорять за себе)..з однієї сторони людина-вегетаріанець,недосяжна під час замахів,з іншої сторони-тиран і вбивця,що ненавидить половину населення планети і збирається зробити із них мило..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Доктор Смалець's picture

Тоді пора домовитись про терміни: Що таке досконалість? Куди розвивається система/людина, якщо вона вже досконала? Якщо досконалість є змінною величиною, то може доречно вжити якийсь інший термін? Бо інакше це нагадує поетичну метафору, що легко піддається довільному і суб'єктивному трактуванню:-))

Миро Продум wrote:
Що досконаліша система, то швидше вона розвивається.
Що досконаліша людина, то краще бачить навколишню досконалість.
Миро Продум's picture

Досконалість - це міра наближення до ідеалу. Оскільки ідеал також розвивається, то процес вдосконалення є нескінченним.

Доктор Смалець wrote:
Тоді пора домовитись про терміни: Що таке досконалість? Куди розвивається система/людина, якщо вона вже досконала? Якщо досконалість є змінною величиною, то може доречно вжити якийсь інший термін? Бо інакше це нагадує поетичну метафору, що легко піддається довільному і суб'єктивному трактуванню:-))
Миро Продум каже:<blockquote class="bb-quote-body">Що досконаліша система, то швидше вона розвивається.
Що досконаліша людина, то краще бачить навколишню досконалість.</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Доктор Смалець's picture

Погоджуюсь. Якщо ми починаємо щось міряти, то відразу відпадає питання "є воно чи нема?"

- Чи є у вас досконалий Всесвіт?
- Так, звичайно, є.
- А недосконалий?
- Та скільки завгодно! Учора якраз розпродаж був. Але краще приходьте завтра: буде така досконалість, що просто цимес!:-))

Миро Продум wrote:
Досконалість - це міра наближення до ідеалу. Оскільки ідеал також розвивається, то процес вдосконалення є нескінченним.
Миро Продум's picture

Досконалість - це річ суб’єктивна. З точки зору людини наш Всесвіт є достатньо досконалим. Процес його вдосконалення триває.

Ми є учасниками процесу вдосконалення Всесвіту, перебуваючи в трьох різних формах:
1) людини (втіленої духовно-божественної сутності),
2) невтіленої духовно-божественної сутності,
3) божественної сутності без духовної оболонки (звісно, невтіленої).

Доктор Смалець wrote:
Погоджуюсь. Якщо ми починаємо щось міряти, то відразу відпадає питання "є воно чи нема?"
- Чи є у вас досконалий Всесвіт?
- Так, звичайно, є.
- А недосконалий?
- Та скільки завгодно! Учора якраз розпродаж був. Але краще приходьте завтра: буде така досконалість, що просто цимес!:-))

Миро Продум каже:<blockquote class="bb-quote-body">Досконалість - це міра наближення до ідеалу. Оскільки ідеал також розвивається, то процес вдосконалення є нескінченним. </blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!