Альберт Саїн's picture
Альберт Саїн
  • Visits: 0
  • Hits: 0

3 квадра “ГАММА” (Клуб)

3-квадра – коректори: це скептики, авантюристи, які виразно бачать недоліки, критикують, перевіряють і відкидають нежиттєздатне, звільняють соціум від непотрібного, але не знають, що надалі робити, щоб доопрацювати утворений продукт. Вміло, дипломатично ідуть на поступки, але при цьому зберігають свої позиції, відчувають як час діє на матерію і навпаки.

Їх цінності: критичне мислення, скептицизм, підприємливість, гнучкість, динамізм, прагматизм, орієнтація на сьогоднішній день, руйнування нежиттєздатних систем.

Також ще на мою думку, 3 квадра є більш схильною до касти вайшів. Хоча звісно що представники 3 квадри можуть відноситися до будь якої касти. Але на мою думку їм все ж більш є притаманна схильність до варни вайшів, но в зв"язку із масовою світовою некомпетентністю та перемішуванню цінностей каст, ми і бачимо нині в Україні те, як більшість вайш в державі виконують мниму добродійну діяльність ніби для людей, а насправді як показує нам життя для своєї кишені:) 

Мета цієї сторінка полягає в налагодженні взаємовідносин шляхом активного спілкування на вільну тему, (та формуванню клуба) між гравцями які є присутніми у нижче наведеному списку. Який дай боже на протязі часу міститиме у собі все більше і більше гравців.


(Практик) Покровитель

(Коректор) КритикОлег Подорожній

(Координатор) МоралістЛеонід Українець

(Програматор) ПідприємецьДобромир Гуцул


Величезне прохання до всіх гравців НО, які НЕ погоджуються зі своїми тими чи іншими соціотипами серед яких вони є там зазначеними, не ображайтеся на мене через те що ви розміщені по списку не серед тих соціотипів поряд з якими ви би хотіли бути присутніми. І пам"ятайте на ображених воду лиють, а ще в народі кажуть, на психічно хворих та на дурнів НЕ ображаються. Щоправда якщо забрати частку "НЕ", то ще й як насправді ображаються) ну але тим не менш, вам ж натомість я бажаю напрочуд сприйняти цей випадок як жарт або ще краще як цікавезну гру під назвою "соціон" А також для особливо обдарованих додаткове прохання, про те щоб ви утримувалися від втручання у "Творенні Нового Простору Буття Українців."

Приємного вам спілкування!

УВАГА!!! У даній темі дозволяється писати лишень тим гравцям які потрапили у цей список. Тому в разі виявлення повідомлення (коментаря) таким гравцем що є відсутнім у цьому списку, то його повідомлення автоматично буде видалятися.


В тему:

Соціон Народного Оглядача

Соціоніка - наука про стосунки між людьми

Квадри у цільових колективах

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Альберт Саїн's picture
0
No votes yet

Погано лишень, що тут ніхто не бачить упередженість.

Comments

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet

Цей коментар буде першим, із 2014 року. Видно, що починання провальне.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Альберт Саїн's picture
0
No votes yet

Погано лишень, що тут ніхто не бачить упередженість.