Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн

3 квадра “ГАММА” (Клуб)

3-квадра – коректори: це скептики, авантюристи, які виразно бачать недоліки, критикують, перевіряють і відкидають нежиттєздатне, звільняють соціум від непотрібного, але не знають, що надалі робити, щоб доопрацювати утворений продукт. Вміло, дипломатично ідуть на поступки, але при цьому зберігають свої позиції, відчувають як час діє на матерію і навпаки.

Їх цінності: критичне мислення, скептицизм, підприємливість, гнучкість, динамізм, прагматизм, орієнтація на сьогоднішній день, руйнування нежиттєздатних систем.

Також ще на мою думку, 3 квадра є більш схильною до касти вайшів. Хоча звісно що представники 3 квадри можуть відноситися до будь якої касти. Але на мою думку їм все ж більш є притаманна схильність до варни вайшів, но в зв"язку із масовою світовою некомпетентністю та перемішуванню цінностей каст, ми і бачимо нині в Україні те, як більшість вайш в державі виконують мниму добродійну діяльність ніби для людей, а насправді як показує нам життя для своєї кишені:) 

Мета цієї сторінка полягає в налагодженні взаємовідносин шляхом активного спілкування на вільну тему, (та формуванню клуба) між гравцями які є присутніми у нижче наведеному списку. Який дай боже на протязі часу міститиме у собі все більше і більше гравців.


(Практик) Покровитель

(Коректор) КритикОлег Подорожній

(Координатор) МоралістЛеонід Українець

(Програматор) ПідприємецьДобромир Гуцул


Величезне прохання до всіх гравців НО, які НЕ погоджуються зі своїми тими чи іншими соціотипами серед яких вони є там зазначеними, не ображайтеся на мене через те що ви розміщені по списку не серед тих соціотипів поряд з якими ви би хотіли бути присутніми. І пам"ятайте на ображених воду лиють, а ще в народі кажуть, на психічно хворих та на дурнів НЕ ображаються. Щоправда якщо забрати частку "НЕ", то ще й як насправді ображаються) ну але тим не менш, вам ж натомість я бажаю напрочуд сприйняти цей випадок як жарт або ще краще як цікавезну гру під назвою "соціон" А також для особливо обдарованих додаткове прохання, про те щоб ви утримувалися від втручання у "Творенні Нового Простору Буття Українців."

Приємного вам спілкування!

УВАГА!!! У даній темі дозволяється писати лишень тим гравцям які потрапили у цей список. Тому в разі виявлення повідомлення (коментаря) таким гравцем що є відсутнім у цьому списку, то його повідомлення автоматично буде видалятися.


В тему:

Соціон Народного Оглядача

Соціоніка - наука про стосунки між людьми

Квадри у цільових колективах

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цей коментар буде першим, із 2014 року. Видно, що починання провальне.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Погано лишень, що тут ніхто не бачить упередженість.