Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Російські хакери поширювали фейкові новини про міністра оборони Литви

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На литовському новинному сайті хакери розмістили фейкову новину про те, що глава Міноборони Литви є геєм. Спецслужби з'ясували, що сайт зламали через комп'ютер, встановлений в Санкт-Петербурзі.

Головний редактор сайту Артурас Анужіс сказав, що сайт зламали о 19:15, а вже через дев'ять хвилин з'явилася фейкова новина. З сайту її прибрали через п'ять хвилин.

У статті була представлена ​​вигадана історія про те, що нібито Каробліс приставав до журналіста Žinių radijаs Рідаса Ясюленіса і зізнався в тому, що є геєм.

Стаття була написана досить правильною литовською мовою, в ній сказано, що, крім Ясюленіса, ще вісім дипломатів анонімно розповіли про домагання з боку Каробліса.

Прес-секретар глави Міноборони Віта Раманаускайте назвала цей інцидент "ще одним доказом того, що ми живемо в умовах інформаційної війни, і кожна людина може стати об'єктом фейкових новин".

"В умовах інформаційної війни організації повинні ще більше уваги приділити кібербезпеці. Буде проведено розслідування", - сказала вона.

За попередніми даними, за IP-адресою встановили, що сайт зламали через комп'ютер, встановлений в Санкт-Петербурзі.

Наші інтереси: 

Гібридна війна.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Comments

Володимир Федько's picture

Росія плює в обличчя всьому цивілізованому світу!

Може варто об'єднати зусилля і дружно плюнути на Росію! :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!