Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 161
  • Accès: 189

Закон про кримінальну відповідальність за підробку сертифікатів уколізації провалено обранцями

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Лише 186 голосів набралося за ухвалення закону про посилення відповідальності за підробку ковід-сертифікатів. 192 голоси – за повернення законопроекту на доопрацювання.

Законопроєкт про кримінальну відповідальність за підробку COVID-сертифікатів передбачав:

1) відповідальність за використання явно підроблених документів, що підтверджують проведення вакцинації проти особливо небезпечних інфекцій. Покарання передбачало від 17 тисяч до 34 тисяч гривень чи обмеження волі на строк до двох років.

2)  відповідальність за внесення медичним працівником свідомо неправдивих відомостей до медичної документації щодо проведення профілактичних щеплень. Покарання передбачало від 34 тисяч до 68 тисяч гривень або позбавлення волі на строк до двох років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

3) відповідальність за виготовлення з метою збуту та збут підроблених документів, що підтверджують проведення профілактичних щеплень. Покарання передбачало штраф від 85 тисяч до 170 тисяч гривень або позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що так званий карантин (проти коронавірусної інфекції) завершено у лютому 2021 року. Уряд не мав права його продовжувати – резонансне рішення судді.

Наші інтереси: 

Депутати у ВР самі мають підробні сертифікати, тож "ніхто нікуди не йде".

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Commentaires

Portrait de Костянтин Струк
0
No votes yet

Quote:
Депутати у ВР самі мають підробні сертифікати, тож "ніхто нікуди не йде".

Інших пояснень не знайти.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Portrait de Микола Стригунов
0
No votes yet

Зараз межа більшості - 200 голосів. Проголосували "за" - 186. Потім, тим хто голосував "проти" дадуть ще більших хабарів... Натиснуть на них трохи більше...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Микола Стригунов
0
No votes yet

Але, слід зазначити, що головна мета вакцинації - це привчити людей завжди користуватись QR-кодами (зеленими паспортами) для своїх суспільних потреб. Тоді громадянський рейтинг, зокрема, буде набагато легше водити. І, цифровий концтабір (Пекло) взагалі. Тоді, як люди привчаться користуватись зеленими паспортами, дія оцих зелених паспортів буде трохи розширена - вони перетворяться зі свідоцтва про вакцинацію у громадянський рейтинг.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Андрій Гарас
0
No votes yet

Карантин взагалі не введений!

Радіймо життю граючи!

Portrait de Андрій Гарас
0
No votes yet

Радіймо життю граючи!