Portrait de Володимир Щербина
Володимир Щербина
  • Visits: 153
  • Accès: 163

Хроніки спротиву: У світі наростає частота та інтенсивність акцій протесту проти ковідних обмежень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Верховний Суд США заблокував «мандати вакцинації» Байдена. Великі акції протесту відбулися у Франції, Люксембурзі та Польщі. Кілька тисяч чеських поліціянтів, пожежників, рятувальників підписали петицію проти їх примусової вакцинації, а також провели в Празі акцію протесту. В Нідерландах рівень вакцинації складає 85%, але країну посадили на жорсткий локдаун.

У четвер в Болгарії відбулася велика акція протесту проти ковідних обмежень. В Болгарії один з найнижчих в Європі рівнів вакцинації, біля 26%. Болгари не бажають ставити на себе медичні експерименти. Учасники акції навіть намагалися штурмувати парламент. Відбулися зіткнення з поліцією.

В п’ятницю Верховний Суд США заблокував «мандати вакцинації» Байдена. Сплячий Джо проштовхував положення, що всі фірми, які мають від 100 співробітників повинні примусово всіх вакцинувати або звільнити з роботи. Тобто він збирався позбавити роботи й засобів для існування мільйони людей. Верховний Суд сказав «Ні!». Дії Байдена визнано перевищенням повноважень. Сам Байден замість того, щоб визнати рішення Верховного Суду почав через свою пресслужбу висловлювати «розчарування» і робити натяки, що він мав судів глибоко в носі та буде продовжувати свою протизаконну діяльність.

В Нідерландах рівень вакцинації складає 85%. І при тому країну посадили на жорсткий локдаун. В п’ятницю ввечері відбувалися сутички між поліцією і тими, хто проти обмеження прав і свобод. Поліція доволі жорстко розганяла людей. В суботу вже тисячі людей вийшли на акцію протесту проти примусової вакцинації та локдауну.

У суботу у багатьох містах Польщі одночасно відбулися великі акції протесту проти примусової вакцинації та «паспортів вакцинації». Поляки голосно висловилися проти спроб обмежити їхню свободу.

Вже традиційно у ці вихідні великі акції протесту відбулися у Франції. Фактично, у Франції об’єдналися акції противників «паспортів вакцинації», ковідних обмежень і акції жовтих жилетів. Акції відбуваються дуже великі. Відбуваються невеликі зіткнення з поліцією.  А вчора на цих акціях ще лунали гасла на підтримку першої ракетки світу Новака Джоковича, якому анулювали візу до Австралії й депортували. Тому, що він не вакцинований від ковіду і має довідку про протипоказання до вакцинації. Так що він не зможе узяти участь в чемпіонаті Australian Open, який починається сьогодні. Сьогодні зранку Джокович прибув у Дубаї. Невдовзі після обіду Джокович прибув у Белград, де його зустрічали, як національного героя.

Канцлер Австрії Карл Негаммер у п’ятницю оголосив про остаточний варіант законопроєкту про обов’язкову вакцинацію всього населення. Починаючи з березня будуть штрафувати всіх невакцинованих від 18 років й старше. В першому чорновому варіанті закону пропонувалося штрафувати невакцинованих від 14 років. Сума штрафу 3600 євро. Штраф будуть стягувати кожен квартал, тобто 4 рази на рік. Закон буде розглядатися парламентом у четвер, 20 січня, і скоріш за все його буде схвалено. Зараз в Австрії вакциновано 73,5% населення. Бажання влади штрафувати невакцинованих викликало обурення в австрійців. Тисячі людей вийшли на акції протесту у ці вихідні.

В Люксембурзі, відомому своєю свободою, який для спостерігачів іззовні уявляється місцем де можна майже все – у суботу відбулися акції протесту проти примусової вакцинації та «паспортів вакцинації». Поліція доволі жорстко розганяла ці акції.

Наші інтереси: 

Вже давно пора зрозуміти, що відсторонення людей від роботи, заборона на професії, заборона на користування громадським транспортом, примус до вакцинації тих, кому вона не потрібна або взагалі протипоказана тощо – це все не про здоров'я, а про нав'язування суспільству тоталітаризму. Під розмови "про боротьбу з хворобою".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Микола Погорілець
0
No votes yet
Soumis par Микола Погорілець le 17 Janvier, 2022 - 19:27

Щоб суспільство почало мислити потрібна певна кількість пролитої крові. Смертей стало достатньо, щоб люди серйозно почали ставитися до ситуації.
План ініціаторів вакцинації загалом виконано. Та чи встигнуть вони насолодитися плодами?