Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець

«Укроборонпром» підписав три угоди з оборонними компаніями США на $2,5 млрд

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Глава концерну Юрій Гусєв під час візиту Володимира Зеленського до США встиг плідно поспілкуватися з представниками американської оборонки. 

Проведено переговори із керівництвом американської компанії Lockheed Martin Corporation, зокрема, з її віце-президентом Раймондом Пізеллі, йдеться у повідомленні концерну "Укроборонпром".

Результатом стало рішення про розробку спільних проектів та програм, організацію досліджень та розробок. Також сторони домовились про взаємодію у сфері комплаєнсу – це важливо задля дотримання високого рівня прозорості у подальшому співробітництві.

Укроборонпром співпрацюватиме з компанією Harris Global Communications Inc., що входить до групи компаній L3Harris Technologies, яка є одним зі світових лідерів оборонних технологій. Підписана угода, зокрема, передбачає реалізацію спільних проєктів, зокрема щодо постачання продукції в Україну, включаючи подальшу її інтеграцію у повітряні, наземні та морські системи.

Підписано угоду з GLOBAL ORDNANCE – компанією-постачальником оборонної продукції у різних країнах світу.

Перемовини із президентом міжнародної компанії DAY & ZIMMERMANN LONE STAR LLC також завершилися підписанням угоди. Вона стосується розробки проектів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств Укроборонпрому.

Наші інтереси: 

Співпраця зі США, особливо, в оборонній сфері є дуже важливою для України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...