Portrait de Богдан Лакомський
Богдан Лакомський

Сонячні електростанції в Україні: вигідний бізнес «під ключ»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Після введення в експлуатацію промислові сонячні електростанції потребують невеликої кількості персоналу для обслуговування, мінімальних коштів для підтримання працездатності та техобслуговування

Найбільші сонячні електростанції в Україні за рівнем прибутковості перевершують такі звичні варіанти для вкладення фінансів, як придбання нерухомості або депозит у банку. В середньому, термін окупності інвестицій, в залежності від потужності об'єкта, встановленого обладнання і деяких інших факторів, становить 5 – 7 років. При цьому прийнятий у 2019-му році закон передбачає, що встановлений на «зеленому» аукціоні спеціальний тариф на сонячну електрику зберігається для мережевої станції протягом 20-ти років після здачі в експлуатацію.

Сонячні електростанції в Україні: Авенстон знає, як мінімізувати ризики

Компанія «Авенстон» вже тривалий час є активним гравцем на українському ринку сонячної енергетики, у нашому портфоліо — електростанції сумарною потужністю понад 100 МВт. Ми відмінно знаємо реалії вітчизняного ринку сонячної енергетики і готові сприяти інвесторам, які хочуть вкласти в проект з мінімальними ризиками.

Компанію «Авенстон» відрізняє комплексний підхід до реалізації проектів, вона готова надати замовнику весь спектр послуг:

  • Проектування — оцінка місцевості, де планується побудувати промислову СЕС, допомога в оформленні оренди (купівлі) земельної ділянки, підготовка і участь в проведенні громадських слухань, створення фінансово-економічної моделі будівництва та експлуатації СЕС, розробка всього пакету проектної документації.
  • Закупівля обладнання — виходячи з особливостей мережевої СЕС, компанія «Авенстон» проведе підбір всього необхідного обладнання, перевірить надійність виробників і оцінить ризики, допоможе в укладенні договорів з постачальниками, розробить оптимальний маршрут доставки і надасть сприяння в митному очищенні вантажу.
  • Будівництво — виконання всього комплексу будівельно-монтажних робіт, забезпечивши якісний, в повній відповідності з вимогами техдокументації монтаж обладнання, в тому числі установку грозо- і блискавкозахисту.
  • Пусконалагоджувальні роботи — підготовка станції до запуску, перевірка і налаштування працездатності всіх елементів СЕС та програмного забезпечення, проведення тренінгів з обслуговуючим персоналом станції, висновок промислової СЕС на проектну потужність.
  • Забезпечення технічного/сервісного обслуговування.

Сонячні електростанції в Україні від компанії Авенстон https://avenston.com/ — ми знаємо, як зробити ваш «сонячний» бізнес прибутковим з мінімальними витратами!

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини