Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець

Ігор Коломойський: Мені не потрібен "Приват", але нехай повернуть 2 мільярди доларів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Екс-власник Приватбанку розповів про те, чого він очікує від судових суперечок навколо банку і чому розраховує на компенсацію. Також Коломойський повідомив, на які зміни розраховує після зміни влади.

 

19040801.jpeg

Ігор Коломойський. Фото ВВС

Екс-власник "Приватбанку", бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що йому незрозуміла позиція держави по банку. Про це він заявив в інтерв'ю "Економічній правді".

Відповідаючи на запитання, чи він буде подавати нові позови з вимогою компенсації, він заявив, що "якщо судом буде встановлено, що щось неправильно було зроблено, незаконно (йдеться про націоналізацію. - ред.), будемо якось домовлятися, вирішувати або судитися. Не обов'язково одразу ж судитися".

"Мені незрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі Приватбанк? Нехай залишають. Мені не потрібен Приватбанк. Але там лежало два мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань. Приват - це тягар для держави. Вона не знає, що з банком робити. Держава про*рала весь кредитний портфель, який був у банку і зараз розповідає, що з вини Коломойського і Боголюбова за кредитами нічого не платиться", - запевняє олігарх.

Також Коломойський повідомив, на які зміни він розраховує після зміни влади: "Я розраховую на чесний і справедливий суд і чесну правову оцінку. Поки буде Порошенко, ніякого справедливого суду в країні не буде. І не тільки по моєму питанню. Я нікуди не поспішаю. Для мене це не питання життя і смерті. Питання не в грошах, а в принципі".


 

Наші інтереси: 

Конфлікт між Коломойським і Порошенком вийшов за межі грошей - це вже справа принципу. Деолігархізація триває. 

Підписуюсь на новини

Commentaires

Portrait de Олена Каганець

Коментар Богдана Гдаля (який теж - молодь) на ФБ: "Все стало простим як божий день. Коломойський, який пропихає на посаду президента Зеленського, заявив, шо хоче відібрати у держави 2 мільярди доларів. Які нібито в нього через націоналізацію Приватбанку в держбюджет забрав Порошенко. І це при тому, що незалежний міжнародний аудит зробив висновок, що Коломойський через ПриватБанк відмивав величезні суми коштів. Ось вам ваші підвищення зарплат і пенсій....."

Portrait de Володимир Федько

Яке огидне обличчя в олігархії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Portrait de Олена Каганець

Володимир Федько wrote:
Яке огидне обличчя в олігархії!

А в його іграшки-маріонетки - прекрасне?

Portrait de Володимир Федько

Так вони ж одного племені.

Quote:
А в його іграшки-маріонетки - прекрасне?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!