Portrait de Оксана Колосовська
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Катастрофа під Смоленськом: "Літак почав розпадатись ще на висоті 900 метрів", — голова комісії з розслідувань

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Літак екс-президент Лєха Качинського 10 квітня 2010 року поблизу аеродрому “Смоленськ-Північний” почав розпадатися ще перед зіткненням з наземними об'єктами. Про це заявив голова підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи Вацлав Берчинський.

“Літак почав розпадатися у повітрі і губити свої частини, які почали падати на землю ще перед зіткненням з березою. Береза не має жодного впливу на катастрофу”,- заявив Берчинський.

Він додав, що це стає зрозумілим після детального вивчення розмови екіпажу літака Качинського з вежею контролю руху у Смоленську.

Утім, він не захотів остаточно підтвердити, чи розпад літака у повітрі ще до зіткнення із землею можна кваліфікувати як замах.

Водночас інтернет-видання Onet.pl повідомило з посиланням на свої джерела, що під час презентації годинного фільму з результатами своєї роботи комісія наполягатиме, що повітряне судно почало розпадатися ще на висоті 900 метрів. Крім того, підкомісія наголошуватиме, що контролери руху у Смоленську неправильно вели президентський літак на посадку.

Як приклад вони наведуть траекторію зниження російського літака Іл-76, який перед президентським авіалайнером мав приземлитися у Смоленську, але зрештою полетів на запасний аеродром. На переконання членів польської підкомісії, траєкторії заходу на посадку цього літака і президентського авіалайнера значно відрізнялися.

“Це свідчить про свідоме введення польських пілотів в оману”,- зазначає Onet.pl.

Минулого тижня Національна прокуратура Польщі перекваліфікувала звинувачення на адресу російських контролерів руху за вежі “Смоленськ-Північний” з “несвідомого” на “свідоме” доведення ними екіпажу президентського літака Ту-154М до авіакатастрофи.

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року неподалік від військового аеродрому під Смоленськом розбився літак із президентом Польщі Лєхом Качинським та польськими високопосадовцями. Тоді загинули всі 96 осіб, які перебували на борту Ту-154М.

Наші інтереси: 

Причетність Росії очевидна. Інакше б слідство не затягнулось на 7 років.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Миро Продум

Москва так і не дала доступ незалежним дослідникам до уламків літака. Можливо, тому, що вони свідчать про вибух на борту літака, а дії російських диспетчерів були лише операцією прикриття.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Віктор Макаренко

Ось оригінал з польського міністерства оборони:
https://www.youtube.com/watch?v=dVDea7N-TR0

Portrait de Володимир Федько

Росія - серійний міжнародний вбивця!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Portrait de Володимир Федько

Ось ще одне відео з реконструкцією катастрофи...

https://www.youtube.com/watch?v=5lSC6KPyxls

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!