Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Українські розробки, завдяки яким військові зможуть бачити і чути за десятки кілометрів

Категорія:

11-12 березня у Києві у НСК "Олімпійський" проходить другий щорічний форум, присвячений інноваційним технологіям. У ці дні відбуватиметься презентація новітніх українських розробок у галузі робототехніки, смарт-технології, освіти та медицини.

Аналогів цим винаходам у світі важко знайти. Про це йдеться у повідомленні організації "Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів" у Facebook

Компанія Ukrspecsystems покаже вищий пілотаж. Вона пропонує гнучкі рішення для БПЛА (безпілотних літальних апаратів) військового та цивільного призначення, у тому числі БПЛА планерів, гіростабілізованих підвісів з тепловізійними та денними камерами, мультикоптерів та супутнього обладнання.

На виставці покажуть і компактний коптер PC-1, який приносить розвіддані та складається в рюкзак.

Наші інтереси: 

Оголошення

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи або смерть: Хто будуватиме новий світ після апокаліпсису? (подкаст)

Чому нову цивілізацію зможуть побудувати ТІЛЬКИ ті, хто прагне вічної молодості? Як керувати ШІ, не ставши його рабом? І чому тральфамадорський оптимізм важливіший за політичні програми?

Кращий коментар

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet

Смерть ворогам!

Commentaires

Portrait de Василь Федорiв
0
No votes yet

Слава Нацiї !

Хай Буде!

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet

Смерть ворогам!

Portrait de Сергій Остапенко
0
No votes yet

Зовнішнім і внутрішнім!

Хай Буде!

Portrait de Ія Подолянка
0
No votes yet

Приємні новини.Дякую

Portrait de Зоріна Небокрай
0
No votes yet

Чудово! Ось такі ми молодці!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!