Portrait de Миро Продум
Миро Продум
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Апеляційний суд стартапу ТГ (голосування)

Настав час впорядкувати правила прийому до нашої етномережі і вилучення з неї. Загальна ідея ґрунтується на принципах персональної відповідальності та консенсусу, тобто однозгідності.

Хто долучає, той і вилучає

Нині зареєструватися на нашому сайті може кожен бажаючий.

Якщо новачок має правильні ігрове ім’я і аватар, то адміністратор сайту під власну відповідальність може надати йому статус гравця (блогера).

Розвиток сайту залежить від зростання кількості його гравців та інвесторів, тому адміністрація докладає значних зусиль, щоб якомога більше прихильників долучалося до сайту і якомога менше його покидало.

Проте якщо діяльність гравця шкідлива для нашого стартапу (агресивність, флуд, образи, порушення правил сайту), то адміністратор може на власний розсуд і під власну відповідальність позбавити його статусу гравця або заблокувати.

У близькому майбутньому статус гравця надаватимуть керівники груп – при умові долучення такого гравця до своєї групи. Якщо керівник групи видалить такого гравця зі своєї групи, то цей гравець втрачає наданий йому статус гравця і повертається до статусу зареєстрованого користувача. У цьому випадку відповідальність за надання статусу гравця і позбавлення його статусу гравця покладатиметься на керівника групи.

Апеляція проти помилкового видалення

Проте адміністратор (а в майбутньому – і керівник групи) може помилитися з позбавленням статусу гравця. Тоді користувач (колишній гравець) може звернутися з проханням до будь-якого іншого гравця-інвестора (тобто акціонера) «подати апеляцію» –  провести голосування інвесторів сайту на предмет повернення статусу гравця. Для цього згаданий користувач (понижений у статусі) також має бути інвестором.

Нині в ролі апеляційного суду виступають всі акціонери (гравці-інвестори) нашого стартапу, які бажають висловити свою думку щодо апеляції.

У майбутньому, коли статус гравця надаватимуть керівники груп, в ролі апеляційного суду виступатимуть тільки акціонери стартапу з цієї ж групи, що й керівник групи.

Апеляція і консенсус

Можливість апеляції потрібна для виправлення організаційних помилок і підтримання згуртованості акціонерів стартапу. Сенс апеляції полягає в тому, що неоднозначне рішення адміністратора (керівника групи) ставиться на консенсусне голосування.

Рішення вважається ухваленим консенсусом тоді, коли його підтримали або не заперечили акціонери з загальною інвестиційною часткою понад 90%. Якщо ж проти цього рішення виступили акціонери з загальною «вагою» 10%, то рішення адміністратора (керівник групи) скасовується: він зобов’язаний протягом доби відновити у користувача статус гравця.

Механізм виявлення консенсусу вже працює у нашому стартапі у формі голосувань інвестиційними частками.  

Узаконюємо Апеляційний суд на нашому сайті

Зараз ми здійснимо консенсусне голосування щодо цієї пропозиції. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу. 

Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Правила голосування

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Commentaires

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 14 Août, 2015 - 16:30

Підтримую. Це крок до переведення етномережі в режим автоматизованої роботи.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Арсен Дубовик
0
No votes yet
Soumis par Арсен Дубовик le 14 Août, 2015 - 16:49

Підтримую. Зняття проблеми недомовленостей сприяє Єдності!
РаДіймо!))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Явсе Світ
0
No votes yet
Soumis par Явсе Світ le 14 Août, 2015 - 18:16

В загальному підтримую..Як вийде на практиці не знаю..Але це на мою думку прогрес..

Вже давно хотів запропонувати,щоб на полосі,де розміщені значки Галів за коментар,з іншої сторони було відведено місце на АнтиГали..Вони нічого не вирішували б із загальною кількістю Галів Гравця,а служили б лише таким попередженням як у футболі картки..так би мовити задумайся,що пишеш і не ображай інших..певна кількість "карток"-попереджень і Гравець автоматично іде на відпочинок на кілька днів..Користуватися функцією "позначити як образливе" під коментарями на мою думку не так ефективно,як бачити наочно,що ти Гравців вже дістав...

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Ія Подолянка
0
No votes yet
Soumis par Ія Подолянка le 14 Août, 2015 - 19:42

Вилучення гравця спонукатиме його та інших гравців цінувати статус гравця. тому підтримую.

Portrait de Ія Подолянка
0
No votes yet
Soumis par Ія Подолянка le 14 Août, 2015 - 19:44

Внесок можу здійснити 17 серпня

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 14 Août, 2015 - 20:11

Тут просто треба проголосувати, ніяких внесків.

Ганна Голубнича wrote:
Внесок можу здійснити 17 серпня

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Зоріна Небокрай
0
No votes yet
Soumis par Зоріна Небокрай le 14 Août, 2015 - 19:54

Підтримую, бо появилась альтернатива щодо визначень чи якихось рішень Когось одного, яким би розумним воно не було би. Вчимося злагоди і прощення. Апелюйте, всі ображені, і отримаєте підтримку. Беремо на поруки всіх ! Апелюючий гравець позбувається образи і оздоровлюється. Радіймо!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Portrait de Зоріна Небокрай
0
No votes yet
Soumis par Зоріна Небокрай le 14 Août, 2015 - 20:08

Коли Ісуса били, то він казав своєму кату "добра людина". Він казав, що поганих чи злих людей немає, а поганими вони стали потім. Це в фільмі Булгакова "Майстер і Маргарита". Слово, яке ми вимовляємо, ми кажемо самим собі і так називаємо себе. Отже вчимося благословляти себе

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Portrait de Андрій Солтівский
0
No votes yet
Soumis par Андрій Солтівский le 14 Août, 2015 - 21:05

Підтримую. Хай Буде.

Живе Слово творить і перемагає

Portrait de Дмитро Ткачук
0
No votes yet
Soumis par Дмитро Ткачук le 14 Août, 2015 - 21:06

Підтримую.Це допоможе більш грамотно і справедливо вирішувати суперечливі питання із суперечливими гравцями.

Змінися сам і світ зміниться навколо тебе!

Portrait de Зірка Вітошинська
0
No votes yet
Soumis par Зірка Вітошинська le 14 Août, 2015 - 22:31

Pidtrymuju, bo ce vyxovuje v nas jasnist, cyvilnu vidvahu, zhurtovanist, i projawlaje nashu volu vdoskonaluvatysia.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Portrait de Павло Богданович
0
No votes yet
Soumis par Павло Богданович le 14 Août, 2015 - 23:10

Вітаю шановне товариство. Думаю, не завжди є сенс виключати якогось гравця. Бо, наприклад, людина може просто комусь не подобатись. І тоді вже починаються всякі підкилимні ігри, зведення рахунків, з’ясування стосунків і таке інше. Просто тому, що хтось має відмінну від решти користувачів думку. Натомість, доцільно "прописати" на НО можливість для кожного з користувачів блокувати повідомлення від людини, котра є йому не до вподоби. Тобто, "баниш"/заносиш певного користувача до персонального "чорного списку" і все - жодних повідомлень та коментарів тобі від нього не надходить. Все просто. І він тебе не дратує. Бо ж, є такі люди, котрі своєю манерою спілкування чи поглядами обов’язково будуть когось дратувати, навіть, якщо поводять себе формально коректно. Або, є люди, котрі самі, по життю - легко дратуються, ображаються і т. ін. Або, просто, буває в людей взаємна антипатія. Або, просто, хтось дурні коментарі пише - не будемо лестити собі, таке дійсно буває.
Даний принцип, вибіркового персонального блокування, за моїми спостереження, реалізовано на багатьох успішних майданчиках в інтернеті, в соціальних мережах, на форумах і т.д.
Таким чином виключення гравця з НО залишиться, але буде вже виключною, крайньою мірою, котра застосовуються щодо осіб явно неадекватних, або таких, котрі свідомо порушують певні, усталені правила та норми.

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 15 Août, 2015 - 21:49

Ми тут зібралися не для того, щоб блокувати один одного, а щоб робити спільну справу. Якщо хтось сильно дратівливий, то хай працює над собою. Якщо хтось дратує інших, то хай знайде причину і виправиться.

Наш стартап має діяти як цілісний гармонійний організм. Хто не вписується - хай шукає інший стартап.

Павло Богданович wrote:
Вітаю шановне товариство. Думаю, не завжди є сенс виключати якогось гравця. Бо, наприклад, людина може просто комусь не подобатись. І тоді вже починаються всякі підкилимні ігри, зведення рахунків, з’ясування стосунків і таке інше. Просто тому, що хтось має відмінну від решти користувачів думку. Натомість, доцільно "прописати" на НО можливість для кожного з користувачів блокувати повідомлення від людини, котра є йому не до вподоби. Тобто, "баниш"/заносиш певного користувача до персонального "чорного списку" і все - жодних повідомлень та коментарів тобі від нього не надходить. Все просто. І він тебе не дратує. Бо ж, є такі люди, котрі своєю манерою спілкування чи поглядами обов’язково будуть когось дратувати, навіть, якщо поводять себе формально коректно. Або, є люди, котрі самі, по життю - легко дратуються, ображаються і т. ін. Або, просто, буває в людей взаємна антипатія. Або, просто, хтось дурні коментарі пише - не будемо лестити собі, таке дійсно буває.
Даний принцип, вибіркового персонального блокування, за моїми спостереження, реалізовано на багатьох успішних майданчиках в інтернеті, в соціальних мережах, на форумах і т.д.
Таким чином виключення гравця з НО залишиться, але буде вже виключною, крайньою мірою, котра застосовуються щодо осіб явно неадекватних, або таких, котрі свідомо порушують певні, усталені правила та норми.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Доброслав Велесовий
0
No votes yet
Soumis par Доброслав Велесовий le 15 Août, 2015 - 22:44

Quote:
Хто не вписується - хай шукає інший стартап.

Павло Богданович, ласкаво просимо!

Portrait de Володимир Самотий
0
No votes yet
Soumis par Володимир Самотий le 15 Août, 2015 - 06:32

Підтримую, бо правило передбачає відповідальність за сказане слово. В житті не може бути по-іншому.

ВС

Portrait de Майя Українська
0
No votes yet
Soumis par Майя Українська le 15 Août, 2015 - 09:45

Підтримую. Так, необхідно вчитися відповідати за кожне слово і думку. Але... скалку в оці іншого видно, а колоду у своєму чи завжди? Дякую всім, хто допомагає це усвідомлювати мені

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Portrait de Доктор Смалець
0
No votes yet
Soumis par Доктор Смалець le 15 Août, 2015 - 11:19

Підтримую.

Приєднуюсь до пропозиції Явсе Світ впровадити "антигали" за коментарі - тільки окремо від "плюсів". По собі знаю: велика кількість "мінусів" спонукає адекватного коментатора принаймні замислитись, що він тут робить, коли з ним ніхто не згоден, і або покращити власну аргументацію, або тихенько зникнути.

Так само можна ввести "антигали" за публікації - але тут уже з обов'язковим пояснювальним коментарем щодо причин неприйняття. Гадаю, що, наприклад, велика кількість "антигалів" по тих чи інших питаннях спонукатиме Керівника стартапу вчасно проводити відповідні коригуючі дії.

Система "покарань" має бути більш гнучкою і передбачати, крім "вилучення з поля", також "жовті картки", "лавку штрафників" (тимчасове відсторонення від гри), тощо. За словами пана Ігора Каганця, перед вилученням гравців він проводить з ними певну виховну роботу, але мабуть про такі речі треба стисло повідомляти десь на дошці оголошень або навіть на "дошці ганьби" :-)). Це також працюватиме на розвиток fair play та зменшить кількість звинувачень у надмірному авторитаризмі.

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 15 Août, 2015 - 17:44

Можна запровадити "гани" :) - від слова "ганити".

Давати гали - хвалити, славити (галорія-глорія - лат. "слава"),

а давати гани - ганити, гнати на когось.

До речі, вже нині до кожної статті автор може додавати голосування, наприклад,
- "добре"
- "так собі"
- "погано"
Це можна розглядати як елемент культури публікації, як ознаку доброго тону. Написав? То дізнайся, що про тебе думають.
Голосування за "добре" або "погане" вимагає обов’язкового коментаря з обґрунтуванням своєї позиції.

Доктор Смалець wrote:
Підтримую.
Приєднуюсь до пропозиції Явсе Світ впровадити "антигали" за коментарі - тільки окремо від "плюсів". По собі знаю: велика кількість "мінусів" спонукає адекватного коментатора принаймні замислитись, що він тут робить, коли з ним ніхто не згоден, і або покращити власну аргументацію, або тихенько зникнути.
Так само можна ввести "антигали" за публікації - але тут уже з обов'язковим пояснювальним коментарем щодо причин неприйняття. Гадаю, що, наприклад, велика кількість "антигалів" по тих чи інших питаннях спонукатиме Керівника стартапу вчасно проводити відповідні коригуючі дії.
Система "покарань" має бути більш гнучкою і передбачати, крім "вилучення з поля", також "жовті картки", "лавку штрафників" (тимчасове відсторонення від гри), тощо. За словами пана Ігора Каганця, перед вилученням гравців він проводить з ними певну виховну роботу, але мабуть про такі речі треба стисло повідомляти десь на дошці оголошень або навіть на "дошці ганьби" :-)). Це також працюватиме на розвиток fair play та зменшить кількість звинувачень у надмірному авторитаризмі.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Доктор Смалець
0
No votes yet
Soumis par Доктор Смалець le 15 Août, 2015 - 18:06

На слух "гали" і "гани" надто близькі, можна сплутати. Може "бульки"? Це звучатиме по-дружньому і не образливо. Але за мінусування я б теж відраховував гали з гравця - щоб не булькав просто так :-)).

Миро Продум wrote:
Можна запровадити "гани" :) - від слова "ганити".
Давати гали - хвалити, славити (галорія-глорія - лат. "слава"),
а давати гани - ганити, гнати на когось.
Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 15 Août, 2015 - 18:25

Є крутіша ідея. Не для слабаків. Зараз опублікую.

Доктор Смалець wrote:
На слух "гали" і "гани" надто близькі, можна сплутати. Може "бульки"? Це звучатиме по-дружньому і не образливо. Але за мінусування я б теж відраховував гали з гравця - щоб не булькав просто так :-)).
Миро Продум каже:<blockquote class="bb-quote-body">Можна запровадити "гани" :) - від слова "ганити".
Давати гали - хвалити, славити (галорія-глорія - лат. "слава"),
а давати гани - ганити, гнати на когось.</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Арсен Дубовик
0
No votes yet
Soumis par Арсен Дубовик le 17 Août, 2015 - 02:06

"Ганити" - суголосне до "гонити" або "гнати".
А означатиме воно не що інше як "та ти гониш!" ;), що натякатиме Гравцю на "потік свідомості". Це слово слугуватиме також сигналом про необхідність звернути увагу на перший імператив "Освячуйся!" ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet
Soumis par Олена Каганець le 15 Août, 2015 - 13:52

Підтримую.

Portrait de Світлана Вакуленко
0
No votes yet
Soumis par Світлана Вакуленко le 15 Août, 2015 - 13:55

Підтримую, бо це спонукатиме гравців цінувати час один одного і добре міркувати перед тим як лаконічно, по суті, висловлювати свої думки.

Світлана

Portrait de Тарнай Стрілець
0
No votes yet
Soumis par Тарнай Стрілець le 15 Août, 2015 - 21:37

Підтримую. Тільки питання-чому саме 90 та 10 відсотків?

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 15 Août, 2015 - 21:45

У нас первинна громада - десяток. Якщо у десятку хоча б один проти, то це 10%.

Якщо взяти 5%, то сенс той самий. Ось така логіка. Проте це справа домовленості. Можна домовитися і про 7%.

Тарнай Стрілець wrote:
Підтримую. Тільки питання-чому саме 90 та 10 відсотків?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Михайло Харачко
0
No votes yet
Soumis par Михайло Харачко le 16 Août, 2015 - 10:57

Я за, має бути і такий механізм.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Portrait de Тур Ярий
0
No votes yet
Soumis par Тур Ярий le 17 Août, 2015 - 11:34

Погоджуюсь.
Пропоную наступну умову при вилученні.
Особа, яка вилучає гравця, повинна письмово обгрунтувати своє рішення. Така процедура надасть можливість контролю над судом першої інстанції, удосконалить правила користування мережею та відкритість судового процесу.
Також буде дотримано процес навчання-вдосконалення як для того, кого
вилучають, так і для того кого вилучають.
Хай буде!

Все тільки починається!

Portrait de Миро Продум
0
No votes yet
Soumis par Миро Продум le 17 Août, 2015 - 15:08

Так, погоджуюсь. Нам треба формувати чіткі правові процедури. Щодо вилучення можна буде створити спецтему для фіксації усіх подібних випадків.

Тур Ярий wrote:
Погоджуюсь.
Пропоную наступну умову при вилученні.
Особа, яка вилучає гравця, повинна письмово обгрунтувати своє рішення. Така процедура надасть можливість контролю над судом першої інстанції, удосконалить правила користування мережею та відкритість судового процесу.
Також буде дотримано процес навчання-вдосконалення як для того, кого
вилучають, так і для того кого вилучають.
Хай буде!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Данило Майоров
0
No votes yet
Soumis par Данило Майоров le 28 Août, 2015 - 22:38

Підтримую. Цей механізм має бути.

І повіє огонь новий з Холодного Яру!