Portrait de Зоріна Небокрай
Зоріна Небокрай

Тіло Змія і затемнення Сонця

Знаємо, що 21 березня- це день рівнодення, закінчення річного циклу і народження Нового року.  І ось 20 березня буде сонячне затемнення. Сформулюємо по-новому подію. Затемнення відбуваються, бо зчитується інформація з Землі і надається інформація на Землю. Оскільки Місяць володіє груповими масами, а Сонце індивідуальними, то вони обмінюються поміж собою, врівноважуючи ситуацію.

Прогнозується, що цей рік буде наповнений позитивними емоціями і почався він з 19 лютого.  2015 рік несе зміни, вони будуть повільними, добре продуманими. Очікуються два сонячних і два місячних затемнення, як і в минулому році. Цього року затемнення очікуються: 20 березня - сонячне (знак Овен), 4 квітня - місячне, 13 вересня - сонячне (знак Діва) і 28 вересня - місячне. Зверніть увагу на згруповане і цікаве чередування.

Сонячне затемнення. Місяць стає між Землею і Сонцем і перекриває Сонце. Земля отримує всю силу Місяця, а енергія Сонця в цей час впливає мінімально.


Місячне затемнення. У цьому випадку Земля стає між Сонцем і Місяцем і перекриває сонячне світло для Місяця. Виходить, що з одного боку Земля знаходиться між двох планет (енергії Місяця і Сонця), а з іншого боку, сама ж Земля послаблює енергію Місяця, перекриваючи йому потік сонячної енергії.

Якщо місячне затемнення відбувається раніше сонячного, то події проходитимуть таємно. Вони викличуть невизначене бродіння в колективі людей, ставлячи на перший план проблеми суспільства, а не якоїсь окремої особистості.

З точки зору астрології, Сонце і Місяць є визначальними факторами в долі кожного індивідуума і суспільства в цілому. Точкам перетину їх видимих орбіт - Місячним вузлам, званим Раху- голова і Кету- хвіст Дракона, надавалося особливе значення. Дракон, що кусає власний хвіст, вважався символом замкнутого кільця часу, а місячні вузли - мостом між минулим і майбутнім, причому північний, висхідний вузол Раху -голова Дракона - символізував майбутній час, а південний, спадний вузол Кету - хвіст Дракона - минулий.

Стародавні читали в затемненнях веління, незрозумілу волю богів. Кожне затемнення наділялося особливим змістом залежно від того, сонячне воно чи місячне, в якому зодіакальному знаку, в який день і т. д.

Є якась причина, що цим тіньовим вузлам - Раху і Кету, - де відбувається перетин екліптики, приділяється так багато уваги в астрології.  Якщо Сонце - це формування тіла, а Місяць - душі, то перетин цих двох орбіт визначає відповідний вплив на життя людини.  Хоча Раху ( голова Дракона) не керує жодним знаком зодіаку, але Діва є його знаком. Насправді Діва управляється Меркурієм але Раху будучи спорідненим Сатурну, і Меркурій дружнім до Сатурна, таким чином Раху управляє Дівою.

На малюнку схеми бачимо, що з боків знаку Діви є знаки Змії і Гідри, водяні знаки.

Стосовно того, що Сонце — це “тіло”, потрібно розуміти, що наше тіло, набувши відповідної частоти коливання, сприймає сонячні промені або пульсує як Сонце. Це значить, що наше тіло змінюється в хімічному складі. А Місяць - це розум душі, бо він несе мільйонний архів пам”яті та знань. Відповідно такому визначенню наше тіло набуває безсмертності. Сонце є тим безсмертним духом, що надає безсмертності і нашому  тілу.  Дія від Сонця проходить через дію Місяця, тому ми звертаємося  молитвою до Богородиці-  "Ти породила його, Хреста Спаса, ізбавителя душ наших ". Так ще раз підтверджується, що Сонце є тим Сином, який визволяє душі і смертне тіло стає безсмертним..

Древні вважали, що Сонце формує в людині дух, раціональний початок і усвідомлення власного "Я". Воно відповідальне за самовизначення, набуття свого місця під Сонцем. Отже, Сонце - це індивідуальність, самосвідомість, творчість, самовираження, лідерство, честолюбство, гордість, особистість, авторитет, знаменитість, слава, влада.

Місяць формує підсвідому природу людини, її прихований внутрішній світ, а також глибинні процеси так званого "колективного несвідомого", що зв'язує кожного з нас невидимими нитками з навколишнім середовищем і процесами, що відбуваються в соціумі. Отже, Місяць- це внутрішнє «Я» (відчуття, переживання себе), емоційність, здоров'я, харчування, інтуїція, настрій, співчуття, мінливість, коливання, підсвідомість, інстинкт, емоційність, традиції, ритуали, зв”язок.

 Такий малюнок нагадує зміїний рух. А слово Земля може значити Змеля, що значить Змея.

  Це лише частина характеристик Місяця і Сонця, щоб зробити висновки, які енергії переважають під час затемнень. Під час сонячного затемнення зовнішньо проявляються характеристики Місяця, а під час місячного затемнення володарюють характеристики Сонця. Тобто ми можемо очікувати, що найближчим Місячним затемненням наша інтуїція, емоційність не гратимуть головної ролі, до здоров'я доведеться поставитися уважно. Зате самоусвідомитись, лідерські якості, індивідуальність можна повною мірою відчути на собі.

Карма - сукупність різних справ (пам”ять), вчинених у минулому, що визначає розвиток подій сьогодення; закон причинно-наслідкового зв'язку.

Спадаючий вузол, зображуваний як наповнена чаша, уособлює кармічне минуле, що позбавляє можливості прояву ініціативи,- як випити чашу. Висхідний місячний вузол зображується як порожня чаша, яку ще належить наповнити. Він дає можливість моделювання майбутнього і змін визначених долею.


Захоплюючим видовищем є кільцеподібне затемнення Сонця, яке відбувається тоді, коли молодик в області затемнень застає Місяць в апогеї, тобто в найбільш віддаленому положенні від Землі. У цьому випадку конус місячної тіні не доходить до Землі, земний спостерігач бачить навколо темного диска Місяця яскраве кільце неприкритого Сонця. Воно полягає в тому, що кільцеподібні затемнення залежать від циклу апогею місячної орбіти, який в древньоперсидскій астрології носив назву Чорного Місяця. (З.Н. Вважаю, що це є показом народження Сонця, що світло появилося з темряви).

Під час звичайного місячного затемнення Місяць не зникає, а стає темно-червоним. Цей факт пояснюється тим, що Місяць навіть у фазі повного затемнення продовжує освітлюватися. Оскільки земна атмосфера найбільш прозора для променів червоно-помаранчевої частини спектру, саме ці промені в більшій мірі досягають поверхні Місяця при затемненні. Цікавим є те, що при затемненнях проявляються два кольори Місяця- чорний і червоний, відповідно, сонячне і місячне.


З усієї безлічі затемнень було виділено чотири основні типи: сонячне затемнення на висхідному місячному вузлі, сонячне затемнення на спадному місячному вузлі, місячне затемнення на висхідному вузлі і місячне затемнення вузлі спадному. Різниця між ними полягає в наступному.


При затемненні сонця на висхідному вузлі місячної орбіти виникають обставини, що сприяють яскравому прояву особистості на тлі оточення і включенню цією особистістю цілого ланцюжка подій, розвиток яких вже буде визначено. Це затемнення формує майбутнє, оскільки висхідний місячний вузол Раху символізує майбутній час.

Схожу інформацію несе і місячне затемнення, що відбувається у "голови дракона" Раху. Різниця полягає в тому, що при місячному затемненні на висхідному вузлі проблеми особистості поступаються місцем проблемам колективу, і відбувається закладка колективних подій, виявляться залученими групи людей.
При затьмареннях на спадаючому вузлі місячної орбіти до людей приходить відплата за вчинки минулого. Так як "хвіст дракона" Кету символізує собою кармічне минуле, отже, сонячні затемнення, що відбуваються поблизу спадаючого вузла, ставлять перед людиною невирішені проблеми минулого, бо вузол Кету позбавляє людину можливості прояву ініціативи.

Те ж трапляється і під час місячних затемнень поблизу спадаючого вузла, де дійовою особою в розігранні виявляється не одна людина - відбувається вплив на групи і народи.
Знаємо, що 21 березня- це день рівнодення, закінчення річного циклу і народження Нового року. І ось 20 березня буде сонячне затемнення. Сформулюємо по-новому подію.  Затемнення відбуваються, бо зчитується інформація з Землі і надається інформація на Землю. Оскільки Місяць володіє груповими масами, а Сонце індивідуальними, то вони обмінюються поміж собою, вирівнюючи ситуацію.

Ефект повного затемнення виникає через те, що місячний диск, майже повністю збігається за розміром з сонячним диском. Насправді, діаметр Місяця приблизно в 400 разів менше діаметра Сонця, але Сонце знаходиться в 400 разів далі від Землі.

За винятком кількох доброзичливих інтерпретацій, затемнення зазвичай розглядаються як загроза. Велика частина міфічних історій про затемнення пов'язана з насильством і рясніє м'ясоїдними мотивами, але деякі з них оповідають про любов, а не про війну. Для австралійських аборигенів Сонце і Місяць були дружиною і чоловіком, і коли вони з'єднувалися, наступало сонячне затемнення.

Символіка затемнення використалася в кінофільмі «Леді-Яструб», знятому в 1985 р. за сюжетом, написаному в жанрі середньовічної чарівної казки. Двоє закоханих, леді і її лицар, хочуть звільнитися від прокляття, яке надприродним чином розділяє їх. Вдень дама перетворюється на яструба, який мандрує разом з вітром або на плечі свого коханого. Вночі вона знову знаходить людську подобу, але в цей же самий час чоловік перетворюється на вовка. Він блукає по лісу і захищає її від небезпек, але вони не можуть зустрітися. Відчуваючи душевні муки на світанку й на заході - кожен раз, коли один з них змінює вигляд, - вони поступово втрачають надію звільнитися від злих чар. Закохані можуть уникнути жахливої долі,  якщо єпископ, відповідальний за їх нинішній стан, побачить їх разом в людському вигляді. Це здається неможливим: адже день і ніч не можуть наступити одночасно. І тут їм на допомогу приходить сонячне затемнення.
 

Підписуюсь на новини