Portrait de Народний Оглядач
Народний Оглядач

Партія снайперів вимагає смертної кари для керівників МОЗ - за примусову вакцинацію!

Категорія:

Маленька партія снайперів з жахом аналізує страшну ситуацію з злочинною вакцинацією дітей України. Вже можна говорити про геноцид і планомірне знищення української нації. Міністерство охорони здоров‘я України (!?) вирішило поставити над власним народом сатанинський експеримент.

Дозволили ввіз до держави 9 мільйонів доз сумнівної вакцини, що не має необхідних експертних документів!Більше того, вирішили примусити увести її 9 мільйонам українських дітей і підлітків! Вже перші результати цієї диверсії викликали шок! Помер школяр, десятки дітей опинилися в лікарнях і реанімаціях!Між тим, чинне керівництво Міністерства робить вигляд, що все нормально, не забороняє злочинне зараження наших дітей і не визнає власної вини у цьому злочині! Хто винен???Такі дії можуть свідчити про повну безкарність і безвідповідальність вищих посадових осіб держави!Партія снайперів вимагає терміново припинити сумнівну вакцинацію. Провести поглиблений аналіз отриманих препаратів. Відсторонити від посади Міністра охорони здоров‘я, заарештувати ініціаторів і організаторів того злочинного дійства.Від Президента України вимагаємо створення надзвичайної комісії з розслідування замаху на майбутнє держави – дітей і молоді.
Чому мовчить Служба безпеки України, МВС, Прокуратура? Вас що, такі масштабні злочини не обходять?!Від депутатів Верховної Ради вимагаємо термінового прийняття Закону «Про введення смертної кари для вищих державних чиновників, чиї дії загрожують національній безпеці і обороні України, потягли за собою загибель і хвороби громадян України».І першими під дію такого Закону повинні потрапити нинішні керівники МОЗ, організатори злочинної вакцинації!Вимагаємо колективного покаяння і відставки всіх політичних сил, причетних до приходу до влади таких «керівників»!Народний суд повинен бути справедливим і рішучим!Геть бидлоеліту!Маленька партія снайперівСайт МПС

В тему:Небезпечна імунізаціяВзірець заяви з відмовою від вакцинації від кору та краснухиПартія снайперів – жарт, що стає народним рухомСтворено сайт Маленької партії снайперів10 патронів — і в Україні буде порядок!Ініціативи Партії снайперівНова угода снайперів

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».