Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Ідеальне тіло за місяць: 10 хвилин в день достатньо для повного перетворення

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Відомі в певних спортивних колах тренери Емі Лоуренсон, Кайла Істин і Келсі Чи спільними зусиллями створили унікальну програму тренувань, що дозволить вашому тілу перетворитися всього за місяць. При цьому щодня витрачати на заняття потрібно не більше 10 хвилин! Швидше читайте статтю і готуйтеся виконувати вправи!

тже, кращі вправи для ідеального тіла:

1. Гусениця

Стоячи на обох ногах, опустіть руки до підлоги і «тупайте» ними до тих пір, поки тіло не прийме майже горизонтальне положення. Так потрібно завмерти на півхвилини, а потім «тупотіти» руками назад. Вправа «прокачає» м’язові тканини спини і торсу, а також рук, чудово розтягне ноги.

 

 

2. Павучок

Прийміть стандартне планочне положення з упором на лікті, незначно округливши спину. Тепер потрібно на протязі 20 секунд по черзі згинати ноги, підводячи колінні чашечки максимально близько до плечей. Так опрацьовуються м’язи торсу, сідничні м’язи.

 

 

 

3. Віджимання з колін

Також зробіть цікаву інтерпретацію віджимань. Стоячи на колінах, упріться руками в підлогу і виконуйте, не поспішаючи, класичні віджимання. Весь секрет в положенні ніг, що стоять на колінах, і невеликій швидкості виконання вправи.

 

 

4. Підтягування колін

Тепер потрібно прийняти положення, коли руки вперті в підлогу разом з носками ніг. Коліна по черзі потрібно підтягувати до грудей. Витримувати їх в такому положенні рекомендується по 30-40 секунд.

 

 

5. Планка з прогином

Наступне вправа починається з позиції «планка», коли ви упираєтеся ліктями і тильною стороною кистей в підлогу. По черзі випряміть руки і замріть. Протягом хвилини повторюйте рухи руками.

 

 

6. Стрибок

Тепер сядьте навпочіпки і приготуйтеся до стрибка. Ноги зігніть перпендикулярно. З такого положення вистрибніть максимально вгору, розставивши ноги ширше плечей. Повторіть стрибки 10-15 разів.

 

 

7. Випад «стрілки годинника»

Далі зробіть випад, який отримав назву «стрілки годинника». Ваш торс – частина циферблата, а ноги – опори. Рухайте тіло по колу від одного убік випрямленої ноги до іншої, виписуючи в повітрі півколо.

 

 

8. Присідання

Тепер прийміть стояче положення з ногами трохи ширше плечей. Потрібно інтенсивно присідати так, щоб ноги згиналися під прямим кутом. Потім піднімайтеся вгору і повторюйте вправу протягом хвилини швидко настільки, наскільки зможете.

 

 

9. Пробіг на місці

До завершення комплексу просто «пробіжіться» на місці. При цьому розмах ніг повинен бути максимальним. На зігнутих в колінах ногах «біжіть» хвилину.

 

 

Готуйте зручне взуття і спортивні штани! Ваш шлях до перетворення повинен початися вже сьогодні. Запасіться терпінням, силою волі і прагненням, і все вийде! Ми віримо у вас!

Наші інтереси: 

Пора знайти час для себе!

Підписуюсь на новини

Comments

Олександр Огороднік's picture

Варто спробувати.
Взагалі, потрібно випробувати на собі безліч різних технік, щоб обрати
для себе те, що приносить користь та задоволення.

Миро Продум's picture

Вправи дуже прості і приємні. Це своєрідна гра.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Микола Погорілець's picture

Дякую. Гарні вправи. Варто робити. Десь за годинку після пробудження.

Зірка Вітошинська's picture

Дякую, Оксано, варте уваги... і практики !

А десь Ігор згадував про присідання... :

і пригадала собі кроки українського гопака:

http://narodni.com.ua/unt/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%8F%D0%B4%D0%BA%D0%B8

Які думки про них ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !