Важливість: 
3

Спецтема:

НАТО до кінця року надасть Україні сучасні захищені засоби зв’язку – Столтенберг

Україна до кінця 2018 року отримає сучасні захищені засоби зв’язку для армії від Північноатлантичного альянсу. Про це на спільному брифінгу із президентом України Петром Порошенком заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг. 

"Сьогодні я сказав президенту Порошенку, що ми надамо захищені засоби зв'язку для українських Збройних сил до кінця цього року", - розповів він. 

 

 

За його словами, до трастових фондів Україна-НАТО союзники зобов’язались надати 40 мільйонів євро, які спрямовуються на підтримку України. Один із таких фондів саме займається покращенням контролю та командування, зокрема і комунікації в українській армії.

Наостанок Столтенберг знову закликав Росію негайно звільнити затриманих біля Керченської протоки українських моряків та кораблі.

"Ми як і раніше стурбовані підвищеною напруженістю в Азовському морі та навколо нього. Не може бути виправдання для Росії застосування військової сили проти українських кораблів і моряків. Росія повинна негайно звільнити моряків і кораблі, які вони захопили, і відновити свободу плавання", - підкреслив генсек НАТО. 

Продовження: Порошенко привіз обладнання для доступу України до бойового інформаційного простору НАТО.

Наші інтереси: 

Україна має потужну підтримку.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка