Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Ілон Маск представив першу безпілотну фуру Tesla

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Компанія Tesla представила перший електричний вантажівка з автопілотом. Трансляція йшла на офіційному сайті компанії. «У той час як звичайні вантажівки мають дизайн комори, вантажівка Tesla сконструйована як куля», — похвалив засновник компанії Ілон Маск новий транспорт.

Говорячи про її технічні характеристики, він повідомив, що вантажівка може проїхати 500 миль (804 кілометра). Таку відстань автомобіль подолає при повному завантаженні і на максимально можливу для нього швидкості.

За словами Маска, довжина більшості вантажних маршрутів — 250 миль, тому на машині можна буде виїхати до пункту призначення і повернутися назад без підзарядки.

У фури чотири незалежних двигуна — по одному на кожне заднє колесо. Для акумулятора вантажівки Tesla надасть мегазарядки (megachargers). Машина зможе розганятися від нуля до 60 кілометрів на годину за п'ять секунд.

Доставка вантажів на Tesla, стверджує Маск, буде коштувати 1,26 долара на милю, в той час як робота дизельних фур коштує приблизно 1,51 долара. Виробництво почнеться в 2019 році.

Як пише Bloomberg, компанія працювала над автомобілем два роки. Агентство відзначає, що найдорожча частина електричного автомобіля — його батарея. Вартість акумулятора для вантажівки, який може здійснювати рейси через всю країну, видання оцінює в 100 тисяч доларів.

При цьому, вказує Bloomberg, великі вкладення в такий транспорт окупляться зниженням операційних витрат. Мова йде про витрати на бензин, а також зарплати водіїв: Tesla планує зробити вантажівки повністю автономними до 2020 року.

Наші інтереси: 

Дуже скоро професія водія почне потроху зникати. Люди будуть потрібні тільки для обслуговування автономного транспорту.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Цікаво, як фура поводитиме себе без допомоги людського фактора? Чи в неї все-таки буде оператор? Також поліція часом перевіряє вміст, злодії і т.ін. Це явно технології постіндустріального суспільства.

Si vis pacem, para bellum