Важливість: 
1
Анатолій Висота: ГЕРБ України - п'яте розуміння

Пяте розуміння  - це КЕЛИХ  із ЗЕРНОМ та  ПАРОСТКОМ. Уявіть собі обертання ГЕРБА навколо  центрального елемента. При цьому утворюється об’ємна модель ГЕРБА – ємність, із дна якої проростає ЗЕРНО. І, навпаки, нинішній ГЕРБ є боковою проекцією його об’ємної моделі на площині. Ємність асоціюється з  водою – це ВОДОЙМА (Водо-й-Ма). З води і землі під дією променистої енергії та Святого Духу утворюється ЗЕРНО,  яке проростає ПАРОСТКОМ. Мудрі кажуть, що зелений лист є основою піраміди всього живого. А лист складається із безлічі зерен хлорофілу. Не дивно, що життя позначають зеленим кольором.

Отже наш ГЕРБ  є посланням для нас про початок життя на Землі!

Нації-держави обирають собі...

...а скоріше їм призначають зверху, символи, які стають основним елементом гербу. У японців – це сонячний круг. Кілька європейських держав мають собі за символ хрест. Свастю або «динамічний хрест» нині не має собі за символ жодна держава. П’ятикутну зірку мають собі за символ китайці й корейці. Шестикутною зіркою (трикутник в трикутнику) позначають себе євреї. Восьмикутну зірку вподобали собі грузини. Хорвати чогось обрали собі символом «шахове поле» в червоно-білу клітинку. Ліванці вподобали собі Кедр. І лише українці мають собі за герб ТРИЗУБ.

Для чого націям даються відповідні їм символи? Щоб ПОЯСНИТИ  світ, що їх оточує і друге, щоб нація, визрівши, зрозуміла свою МІСІЮ  на Землі.

Перше розуміння

це ТРИЧАСТИННІСТЬ і воно випливає з самої форми  ГЕРБА. Формула така: ГЕРБ = 1 х 3. З тої маленької частини, що під горизонтальною лінією, розвиваються три язики «полум’я», які чомусь прозвали «зубами».

Друге розуміння

це ВОЛЯ і воно доступно для всіх письменних українців, здатних прочитати це на ГЕРБІ. Воно означає нестримне ПРАГНЕННЯ всього живого забезпечувати собі всіма засобами стан ЖИТТЯ.

Третє розуміння

це спадаючий політ СОКОЛА, що символізує собою Святий Дух або ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК, який інформаційно забезпечує ріст  і розвиток живого. Для багатьох українців ГЕРБ  як СОКІЛ є настільки  очевидним, що у війні проти Москви на Донбасі бійці батальйону «Донбас» на шевронах мають саме СОКОЛА.

Четверте розуміння

це горизонтальний зліт ЛЕБЕДЯ. Це геніальне прозріння і вперше ми дізналися про  це від нашого сучасника Ігоря Каганця. Воно, мабуть, означає випромінювання живими істотами радості. В цих хвилях радості купається все живе й потужне випромінювання радості йде від Землі і вдячно сприймається Небесами.       

Пяте розуміння

– це КЕЛИХ  із ЗЕРНОМ та  ПАРОСТКОМ. Уявіть собі обертання ГЕРБА навколо  центрального елемента. При цьому утворюється об’ємна модель ГЕРБА – ємність, із дна якої проростає ЗЕРНО. І, навпаки, нинішній ГЕРБ є боковою проекцією його об’ємної моделі на площині. Ємність асоціюється з  водою – це ВОДОЙМА (Водо-й-Ма). З води і землі під дією променистої енергії та Святого Духу утворюється ЗЕРНО,  яке проростає ПАРОСТКОМ. Мудрі кажуть, що зелений лист є основою піраміди всього живого. А лист складається із безлічі зерен хлорофілу. Не дивно, що життя позначають зеленим кольором.

Отже наш ГЕРБ  є посланням для нас про початок життя на Землі!

Я уявляю, як пензлем малюю на папері блакитну смужку, а потім беру інший пензель і примальовую до неї жовту смужку. І з подивом помічаю, що на межі між ними утворюється зелена смужка. Все сходиться: матерія (блакить) опромінюється Сонцем (жовте) і народжує Життя (зелене).

Отже майбутній жовто-блакитний прапор України збагатиться ще й третьою – ЗЕЛЕНОЮ  смугою. Де її розташувати? Можна посередині між жовтим і блакитним, можна розташувати збоку, а ще краще прокинути цю зелену смугу діагонально вгору, починаючи з лівого нижнього кута до правого  верхнього кута прапора.

Місія української нації

Наше призначення на Землі випливає саме з пятого розуміння герба: ми, українці, маємо плекати ПАРОСТКИ ЖИТТЯ  на Землі. Ми, українці, маємо підтримувати все ЖИВЕ, що знаходиться під захистом Творця – нашого Батька Небесного. Паростки життя будуть зігріті у чаші з долонь українців.

 

Хай же буде!


П.Н. Я вдячний всім, хто сприяв появі оцього мого п’ятого розуміння ГЕРБА, як символу початку Життя на Землі:

  • Ігорю Каганцю, який терпеливо і наполегливо провів на Народному Оглядачі сім опитувань з приводу пошуку нової назви для ГЕРБА;
  • Наталці Артанії, яка запропонувала подивитися на ГЕРБ, як на ЧАШУ Грааля;
  • Василю Петришину, який уявив собі ГЕРБ як ПАРОСТОК  у Божих долонях;
  • Володимиру Майбороді – вченому-агроному й керівнику Дослідницької лабораторії Третього Гетьманату за те, що  перший вислухав мене і після тривалої дискусії прихильно поставився до цієї гіпотези;
  • Доброславу Велесовому, за вчасно сказане добре слово;
  • а також іншим соколійцям.
Наші інтереси: 

Досліджуємо символіку. 

Гравець: 
Анатолій Висота
 
Форум Підтримати сайт Довідка