Журнал "Перехід-IV" №13 подарунковий (комплект 10 шт., акційна вартість 200 галів)
Поширюваний

Програмні статті: «Реформація: 25 пунктів. Засадничі тези з розбудови всесвітньої української духовно-економічної держави-громади», «Україна як Простір Любові», «Нова угода снайперів», «Програма останньої партії», «Сім джерел патріотизму», «Український мир Залізної доби», «Реінкарнація при передчасній смерті», «Живе Слово – це джерело світла, здоров’я та успіху», «Святий Йосип і Діва Марія були друвідами», «Оздоровлюючий мілітаризм», «Козак Мамай у пошуках Грааля», «Як стати арієм. Інструкція з внутрішнього переходу», «Справжня народна самооборона» та багато іншого. 

Презентація журналу на ТБ "Галичина" 25 серпня 2009 року.

Приємним додатком до журналу став аудіодиск «Реформація: 25 пунктів», створений спільно з рок-гуртом КОМУ ВНИЗ. Він містить 13 композицій рок-гурту + 12 фрагментів з індоарійської «Бгагавад-гіти» («Божественної пісні») в поетичному перекладі з санскриту Миколи Ільницького – див. статтю Арійська Реформація «Кому Вниз» 

Зображення на аудіодиску "Реформація: 25 пунктів" - аудіододатку до 13-го випуску журналу нової еліти "Перехід-IV"


Журнал продається в пачці по 10 шт. загальною вартістю 200 галів (якщо самовивозом). Вартість оформлення і відправки = 10 галів.  

Низька ціна діє в рамках рекламної кампанії Порталу світоглядних новин SD.ORG.UA і Сонячної мережі AR25.ORG. Розрахунок на те, що отримані журнали будуть продаватися або даруватися знайомим, тож вони зацікавляться нашим порталом. 

Пересилка здійснюється поштовими службами Ін-тайм (протягом доби після замовлення) або "Нова пошта" (протягом тижня).  

При замовленні у полі "Вулиця" вказуйте назву поштової служби і номер складу.  

У полі "Додаткові дані" вказуйте номер мобільного телефону.  

Оплата вартості пересилки (до 25 грн.) здійснюється покупцем під час отримання товару. 

Для замовлення натисніть внизу на знак +

Для отримання цього та інших видань треба набути роль інвестора Народного Оглядача, тобто зареєструватися і здійснити будь-яку інвестицію

Будуть труднощі - пишіть на sensar(равлик)meta.ua або звертайтеся до гравця - автора торгової пропозиції. 

Про Ярмарок читайте у статті Ярмарок на AR25.ORG: якщо глобалізацію не можна зупинити, то її треба очолити.

Продавець: 
Миро Продум
363

Коментарі

Зображення користувача Романуїл Архангел.

Радіймо, друзі! Це дуже корисні журнали для первинного ознайомлення з нашою діяльністю. Особливо вдало описана ідея створення Третього Гетьманату. Я вже роздав усі журнали рідним та друзям. Скоро буду замовляти вдруге. Отримую через "Ін-тайм" - дуже швидко та зручно.

 
Форум Підтримати сайт Довідка