Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За вихід з ЄС Великобританії доведеться заплатити 100 мільярдів євро – міністр економіки Франції

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Обов'язковою умовою, без виконання якої не триватимуть переговори про вихід Великобританії з Європейського союзу, є погашення боргу Сполученого королівства по платежах у бюджет Євросоюзу.

Розмір платежу може досягти 100 млрд. євро, заявив міністр економіки Франції Бруно ле Мейр, пише Reuters.

"Я скажу те, що любила повторювати Маргарет Тетчер: Ми хочемо повернення наших грошей. Можна обговорювати суму, але сам факт того, що Великобританія повинна заплатити те, що вона винна бюджету ЄС – це важлива умова початку розмови про Brexit", - сказав ле Мейр.

"Виплата Сполученим королівством його залишку є обов'язковою умовою будь-якої дискусії про майбутнє наших відносин", - додав французький міністр економіки.

Нещодавно стартувала серія раундів переговорів про вихід Великобританії з ЄС. 

Раніше повідомлялося про те, що Європейський парламент може накласти вето на переговори щодо виходу Великобританії зі складу Євросоюзу. Це може статися у випадку, якщо Лондон не погодиться на умови Брюсселя.

Нагадаємо, що референдум з питань виходу з Євросоюзу пройшов у Великобританії 23 червня 2016 року.

Наші інтереси: 

ЄС виглядає як шантажист. Не можна втягуватися у паразитичні структури. Вчимося на чужих помилках, щоб не припустити своїх.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво спостерігати, як змінився світ!

У 1919 році Франція разом з Англією грабували умовно переможену Німеччину... Тепер Франція диктує умови Англії...

Але Свобода вища за гроші! І на мою думку Великобританія сплатить заборгованість. Але як складуться подальші стосунки між Францією і Туманним Альбіоном можна тільки гадати...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

А ми мріємо про ЄС. Навіщо, щоб потім нам виставили рахунок?

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

До речі, країни-члени ЄС повинні робити внески і на утримання мігрантів!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Наприкінці 2016 року Президент Франції Олланд публічно оголосив, що Британія «зобов'язана заплатити ціну» за свій вихід із Євросоюзу, оскільки в іншому випадку на вихід підуть усі, кому не лінь!

"У якомусь сенсі Франсуа вирішив помститися непокірним британцям за їхнє бажання відправитися у вільне плавання. Зрозуміти його досаду можна: після референдуму «Брексіт» економіка Великобританії стала демонструвати рекордні темпи зростання, які набагато випереджають і французькі, і німецькі. У цих умовах будь-хто задумається: а чи варто залишатися в союзі з мстивим і неефективним Олландом або наслідувати приклад Лондона". (журналіст-міжнародник Іван Яковина),

Французькі лідери нічому не навчилися за історичний період з 1919 року! Тоді Клемансо грабував Німеччину разом з Девідом Ллойд-Джорджем. Тепер Олланд закликав пограбувати свого колишнього подєльніка по грабунку Німеччини - Великобританію.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!