Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Європарламент проголосував за вихід Великої Британії з ЄС

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Переважна більшість членів Європейського парламенту підтримала резолюцію щодо Brexit - виходу Великої Британії з Європейського Союзу. "За" проголосувало 516 депутатів, 133 - "проти". Ще п'ятдесят утрималися від голосування. Парламентарії відзначили, що Сполучене Королівство залишається членом ЄС до офіційного виходу з Союзу, а деякі зобов'язання, передусім фінансові, можуть зберегтися на деякий час і після повної реалізації Brexit.

Резолюцією Європарламенту передбачено також утримання від будь-яких компромісів між ЄС і Великою Британією, насамперед у питаннях безпеки та економіки, пише NV.ua.

Також повідомляється, що процес виходу Королівства з ЄС не повинен тривати більше трьох років.

Нагадаємо, під час референдуму 2016 року за вихід Великої Британії з ЄС висловилася 52% виборців, відповідно за продовження членства в ЄС виступило 48% виборців.

29 березня 2017 року британський прем'єр Тереза Мей підписала лист, що означає офіційний початок Brexit.

У той же день процес виходу Великої Британії з ЄС розпочався у Брюсселі, коли глава Євроради Дональд Туск отримав від британського посланника лист-повідомлення про початок Brexit.

Наші інтереси: 

Початок творення нового геополітичного союзу в Європі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи