Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європарламент проголосував за вихід Великої Британії з ЄС

Переважна більшість членів Європейського парламенту підтримала резолюцію щодо Brexit - виходу Великої Британії з Європейського Союзу. "За" проголосувало 516 депутатів, 133 - "проти". Ще п'ятдесят утрималися від голосування. Парламентарії відзначили, що Сполучене Королівство залишається членом ЄС до офіційного виходу з Союзу, а деякі зобов'язання, передусім фінансові, можуть зберегтися на деякий час і після повної реалізації Brexit.

Резолюцією Європарламенту передбачено також утримання від будь-яких компромісів між ЄС і Великою Британією, насамперед у питаннях безпеки та економіки, пише NV.ua.

Також повідомляється, що процес виходу Королівства з ЄС не повинен тривати більше трьох років.

Нагадаємо, під час референдуму 2016 року за вихід Великої Британії з ЄС висловилася 52% виборців, відповідно за продовження членства в ЄС виступило 48% виборців.

29 березня 2017 року британський прем'єр Тереза Мей підписала лист, що означає офіційний початок Brexit.

У той же день процес виходу Великої Британії з ЄС розпочався у Брюсселі, коли глава Євроради Дональд Туск отримав від британського посланника лист-повідомлення про початок Brexit.

Наші інтереси: 

Початок творення нового геополітичного союзу в Європі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи