Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Як схуднути без дієт і спорту: вчені назвали спосіб

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Організм людини, перебуваючи в стані спокою ввечері, спалює на 10% кілокалорій більше, ніж вранці. До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи Гарварда (США). Фахівці додали, що працює це лише в разі збігу біологічних ритмів людини з реальним часом доби.

Експеримент проводився на групі з семи добровольців, які більше місяця жили в лабораторії без вікон, не отримували ніякого навантаження і перебували в стані спокою - передає Current Biology.

Виявилося, що якщо біологічний і фактичний вечір збігаються, організм людини щогодини спалює приблизно 0,5 грама жиру без будь-яких зусиль.

"Якщо людина порушує режим дня, лягає спати все пізніше і пізніше, то різниця між часом настання біологічного і фактичного вечора зростає. В результаті біологічний вечір настає в несприятливий для спалювання калорій час доби", - додається в дослідженні.

Так з'ясувалося, що чіткий режим дня дозволяє спалювати більше калорій і не набирати зайву вагу.

Джерело

Докладніше про механізм нормалізації ваги: 

Наші інтереси: 

Просте дотримання режиму дня сприяє схудненню! 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Прочитавши вже мабуть соту пораду щодо "як схуднути", хочу порадити менше їсти і більше рухатися! Тоді поради "як схуднути" не будуть потрібні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!