Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Уряд Японії виділив 471 млн доларів у фонд допомоги Україні

Цей внесок є частиною зобов’язань у 5,5 млрд доларів, які Японія взяла на себе в лютому, щоб допомогти у відновленні зруйнованої інфраструктури та підтримати народ України. 5 млрд доларів із цієї суми – це кредитне покриття, яке підтримає позики Світового банку для України наступного року.

Уряд Японії оголосив про внесок у 471 млн доларів у Цільовий фонд підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF), повідомляє Світовий банк.

"Японія продовжує підтримувати Україну та український народ, – заявив Кентаро Огата, заступник міністра фінансів Японії з міжнародних питань. – Ми тісно співпрацюємо зі Світовим банком у наданні підтримки Україні. Ми вдячні Групі Світового банку за зусилля щодо спрямування і забезпечення цільового використання донорських коштів та розширення бази донорів. Ми очікуємо, що наші внески будуть ефективно використані для задоволення найбільш нагальних потреб України з ремонту критично важливої інфраструктури. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого поглиблення нашої співпраці з Групою Світового банку".

URTF – це багатосторонній донорський фонд, що підтримує екстрені операції Світового банку в Україні у ключових галузях, зокрема, транспорт, охорону здоров'я та енергетику. Ці проекти відображають потреби країни в надзвичайній допомозі, викладені в оновленій Швидкій оцінці завданої шкоди та потреб на відновлення (RDNA), опублікованій минулого місяця. Проекти розроблені таким чином, щоб їх можна було адаптувати до подій на місцях, забезпечуючи при цьому швидкий вплив і швидкий розподіл коштів.

Цей грантовий внесок більш ніж подвоює кошти URTF. Тепер загальна сума грантових ресурсів на невідкладні роботи з ремонту енергетичної інфраструктури, доріг, мостів, житла, шкіл та лікарень, становить понад 850 мільйонів доларів США.

Наші інтереси: 

Розуміємо, що в Україну йдуть і будуть далі йти гроші. Потрібно, щоб вони використовувалися за призначенням, а не просто покривали дефіцит бюджету та оплату чиновницького апарату. Потрібно ретельно стежити, як використовуються кошти та аналізувати плани, які пропонуються для Відновлення України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи