Важливість: 
3
Томос для України: яка церква стала на бік Москви

Синод Антіохійської православної церкви став на бік Російської православної церкви. Таку заяву опублікував інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на antiochpatriarchate.org.

Ієрархи Антіохійської церкви закликали Вселенського Патріарха провести екстрене зібрання предстоятелів помісних церков, висловили занепокоєння розвитком ситуації в Україні і наголосили на необхідності збереження єдності православ’я.

“Православна Антіохійська церква просить Його Святість Вселенського патріарха, щоб він скликав термінове зібрання предстоятелів помісних церков для обговорення змін, що відбуваються в православному світі, видачі автокефалій новим церквам і для вироблення спільних рішень, перш ніж приймати фінальну резолюцію з цього питання”, – вказано в тексті заяви.

Антіохійська церква не вважає, що утвердження нової церкви в межах канонічних кордонів існуючих патріархатів або автокефальних церков є методом для вирішення конфліктів.

“Антіохійська церква попереджає про небезпеку вступу Православної церкви в міжнародну політичну боротьбу і про шкоду підходу до Православної церкви на політичній, расовій або національній основі”, – мовиться у рішенні синоду.

Також Ієрархи Антіохійської православної церкви наголосили, що отримання Автокефалії для Церкви “має відбуватися згідно з православною еклезіологією і з принципами консенсусу, досягнутими раніше усіма церквами”. Це передбачає “узгодження з Церквою-Матір’ю” або згоду всіх православних церков.

Вони наполягають, що “спільними зусиллями” необхідно досягнути загальної згоди у цих питаннях для захисту єдності у православному світі.

Нагадаємо, раніше на бік РПЦ стала Грецька церква. Натомість Болгарська та Грузинська підтримали Україну.

Наші інтереси: 

Аріохрестиянство як масовий рух починалося з Антиохійського патріархату. Підтримка сучасним Антиохійським патріархатом атеїстичного Мордору символізує завершення старого циклу і початок нового. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка