Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вони б усі підтримали бомбардування Києва, – Євген Дикий про ''русскую інтілєгєнцию''

Категорія:

Спецтема:

А те, що частина з них незадоволена своїм царем та хотіла б замінити його на іншого - то це їхні внутрішні розборки всередині Мордора, ніяк не дотичні до нас.

dykyy1.jpg

Євген Дикий, екс-доброволець "Айдару"
Отак подивишся здаля
На москаля,
І ніби справді він людина.
Іде собі мов сиротина,
Очима блим, губами плям.
І десь трапляється хвилина
Його буває навіть жаль.
А ближче підійдеш...
МОСКАЛЬ
Ян Таксюр

Золоті слова, точніше не скажеш.

Беру участь у міжнародному суто науковому "сходняку", поза політикою.

У кава-брейку російські учасники починають набиватись у "мишебратья", старанно демонструють, які вони пітерські інтелігенти і як вони ненавидять своє пуйло. Дамочка з гордістю розказує, що ходить на всі несанкціоновані мітинги проти пуйла, бореться з режимом.

Далі йде перехід до нашого ПОП, прирівнювання його з пуйлом, та декларування що "вони обидва однаково упороті", і що "туди на гору ні у вас, ні у нас нормальні люди не потрапляють".

Війна зображується як повністю симетрична, ніби це не на нас напали на нашій землі, а так, "пани десь там посварились, а люди страждають". Зауважую пані на простеньку географічну обставину: хто на чию територію прийшов зі зброєю. І за пару хвилин виявляється, що у пітєрської інтелігентної дамочки на Донбасі живуть "ее соотечественники, исконно русские люди, живут там всегда", що ми цих "ісконних русскіх людєй" ненавидимо, зневажаємо, тримали їх завжди за людей другого сорту, а потім почали вбивати, і бідненьким "іхтамнєтам" доводиться їх нещасних від нас захищати...

Це я до того, що частина наших інтєлігєнтіков досі плекає якісь ілюзії щодо руцкотєлігєнції та руцкожопозиції.

Забудьте та забийте: вони ВСІ упороті, у них ВСІХ голови забиті руцкоміром, вони ВСІ кончені рашисти. Будь-хто з них підтримав би бомбардування Києва чи Одеси і виправдав скидання на нас зарину, як у Сирії. А те, що частина з них незадоволена своїм царем та хотіла б замінити його на іншого - роялю ні разу не грає, це їхні внутрішні розборки всередині Мордора, ніяк не дотичні до нас. Окремі вкрай поодинокі винятки на кшталт покійної Новодворської лише підкреслюють загальну картину.

Тож хай погані москалі пливуть вниз по Волзі у поганих трунах, а хороші - у хороших. Нам же час припинити дивитись на них з будь-якими надіями на вразумлєніє, та готувати свою армію.

Наші інтереси: 

Московія - ворог України. Нам час припинити дивитись на них з будь-якими надіями, та готувати свою армію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Русская" інтелігенція закінчила своє існування підвалах ВЧК та на чужині!

А "російська" інтелігенція - це нащадки тих, хто прийняв більшовизм і став рабами. Раб не мріє бути вільним, а мріє стали рабовласником.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Русская" інтелігенція закінчила своє існування підвалах ВЧК та на чужині!

А "російська" інтелігенція - це нащадки тих, хто прийняв більшовизм і став рабами. Раб не мріє бути вільним, а мріє стали рабовласником.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!