Важливість: 
3
Суд в США скасував реформу охорони здоров'я Обами "Obamacare"

Федеральний суд техаського міста Форт-Уорт скасував ключову для охорони здоров'я в США реформу Obamacare. Рішення прийнято за позовом 20 штатів, які вимагали скасувати закон Obamacare.

Реформа повинна бути скасована, оскільки Конгрес скасував її ключове положення - штрафи за відсутність медстраховки, постановив суд.

У зв'язку з цим медичну страховку можуть втратити до 20 мільйонів осіб, які отримали медобслуговування завдяки цій реформі.

Зазначається, що реформа повинна бути скасована, оскільки Конгрес скасував її ключове положення - штрафи за відсутність медстраховки.

Той факт, що конгрес скасував обов'язкову купівлю страховки, робить недійсними всі інші положення реформи, йдеться в рішенні суду.

Ймовірно, що рішення буде оскаржено найближчим часом. Однак воно було прийнято менш ніж за 24 години до закінчення чергового періоду купівлі страховки на рік, який закінчується 15 грудня. Таким чином, споживачам важко визначити, чи повинні вони купити страховку за час, що залишився, якщо ще не зробили цього, і як зміниться вартість медичного обслуговування, якщо рішення суду продовжить діяти.

Білий дім і міністерство охорони здоров'я поки не прокоментували ситуацію.

Опитування громадської думки, проведене центром Gallup в вересні 2016 року, свідчить, що 51 відсоток американців не підтримували закон Обами.

Тільки 18 відсотків заявили, що реформа позитивно позначилася на їхніх сім'ях. 29 відсотків сказали, що закон їм нашкодив.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп зробив реформу охорони здоров'я одним з головних пунктів своєї програми. Указ про скасування Obamacare став його першим рішенням на посаді глави держави.

У травні указ Трампа підтримала Палата представників Конгресу США. "За" проголосували 217 депутатів - всього на один голос більше від мінімальної кількості, яка була потрібна для проходження законопроекту.

Джерело

Наші інтереси: 

Трамп виконує обіцянки. Неефективні реформи мають бути зупинені і скасовані.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка