Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 31206
  • Переглядів: 37406

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень законодавства у зв’язку з Covid-19. Комісія складатиметься з депутатів. Підійматимуть також тему вакцинації від Covid-19.

21111801.png

Прес-конференція з приводу початку роботи комісії з питань розслідування зловживань та порушень закону у зв'язку з #Covid19

"Ми повинні шукати правди та справедливості. Все це робиться для боротьби з нібито пандемією", – зауважує пан Браун.

Виступив доктор Райнер Фулміч, адвокат, який працює в Німеччині та США. Він ставить 3 головні питання: 1) чи насправді є таким небезпечним цей вірус, 2) наскільки надійним є ПЛР-тест, щоб визначити коронавірусну інфекцію, 3) наскільки велику шкоду принесли коронавірусні заходи економіці та здоров'ю.

Щодо першого питання: цей вірус є, але він не страшніше за вірус звичайного грипу.

Щодо ПЛР-тестів: вони нічого не визначають. Оскільки тести ПЛР є єдиним засобом визначення коронавірусної інфекції, то в нас пандемія ПЛР-тестів.

Докладніше:

15 листопада розпочав свою роботу Парламентський Слідчий Комітет із Ковід-19.  На запрошення польського сейму, на інструктаж цього комітету у Варшаві прибули міжнародні адвокати Рейнер Фулміч та Вівіан Фішер, які вже майже 2 роки працюють із сотнею незалежних міжнародних юристів, лікарів та науковців.

 Якщо коротко, заявлені висновки на прес-конференції:

 1. Провідними світовими юристами, докторами та вченими програма заходів та обмежень у зв'язку з ковідом, а також тестування на ковід-19 визнані АНТИНАУКОВИМИ, АНТИМЕДИЧНИМИ І ПРОТИЗАКОННИМИ.

 2. Сам коронавірус заявлений як НЕ НЕБЕЗПЕЧНІШИЙ, ніж сезонний грип, а сама пандемія названа псевдонауковою аферою.

 3. Вперше офіційно заявлено про початок судового процесу NURNBERG 2.0 у зв'язку з організованим геноцидом проти людства.

Історія питання. Легендарне інтерв'ю з Райнером Фулмічем у травні 2021 року: 

Джерела відео:

Розслідування ковідної кризи – у серії статей: 

Наші інтереси: 

Висвітлюємо події, про які мейнстрімні ЗМІ не розкажуть. Вітаємо спроби усіх здорових політичних сил вивести на чисту воду півторарічну аферу, яка й досі триває у вигляді примусу до вакцинації.

В тему: 
Міжнародний кримінальний ковід-трибунал ближче, ніж здається – Райнер Фюльміх (Reiner Fuellmich), НімеччинаРайнер Фюльміх: «Ніколи не йшлося про здоров’я, їхня мета – досягти повного контролю»Група німецьких адвокатів створює міжнародну мережу юристів, які будуть вести справу проти коронашахрайстваПрофіль смертності від Covid-19 відповідає профілю природної смертності. Що це означає? «Епідемія тестів»: збільшення числа випадків позитивних тестувань Covid-19 викликане збільшенням кількості тестів, а не «епідемі7 аргументів проти вакцинації – інтерв'ю з Робертом Кеннеді молодшим (відео з українським перекладом)«Пастка для брехунів»: неіснуюча пандемія, безглуздий карантин, «свідки праведного Флойда» (+аудіо)Мавпування третього рівня: історія коронавірусної афери та її наслідки (+аудіо)Білл Гейтс підкупив ЗМІ, щоб просувати свої інтереси: вакцини, депопуляція та ковідоістерія Отямтесь, це геноцид! Вакцинація є смертельною отрутою – доктор Володимир Зеленко (США)Вакцинація і вагітність: 90% викиднів у вакцинованих до третього триместру вагітності – The New England Journal of Medicine
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Василь Свідомий.

Де думка - там реальність.
Я вже декілька місяців людям тлумачу, що те, що зараз робиться у світі підпадає під Нюрнбергський процес. І нарешті це починає діяти. Супер!

Зображення користувача Костянтин Струк.

У мене у голові не вкладається. Як "цивілізована" Європа може визнати незаконною боротьбу з "загрозою", про яку тільки й кричать із кожної праски?
Про праску, звичайно ж, це витвір наших журналістів, із найпрогресивнішого каналу. Скоро в мене всі орієнтири розвернуться у протилежному напрямку. Не знаю, чим це загрожує...

Поки дихаю - сподіваюсь!