Важливість: 
3

Категорія:

Стартап Soul Machines розробляє цифрові аватари людей

BabyX - віртуальне створіння Марка Сагара і його нової компанії Soul Machines Ltd. виглядає, говорить і діє як справжня дитина.

Багато експертів з мистецтва стверджують, що роботи і системи штучного інтелекту (ШІ) можуть реалізувати свій повний потенціал тільки якщо вони стануть більше схожі на людей, тобто отримають емоції і спогади, які б мотивували їх поведінку і рішення.

Технології Soul Machines в цій галузі дозволяють створювати деталізовані, художньо оформлені обличчя, які копіюють біологічні моделі і відтворюють людську міміку.

Наприклад, кожного разу, коли BabyX посміхається, змодельований мозок вивільняє в її систему ШІ віртуальні ендорфіни - дофамін і серотонін.

«Дослідники створили безліч обчислювальних моделей пізнання по шматочках, але ніхто їх не склеїв, - каже Сагар. - Це те, що ми намагаємося зробити: об'єднати їх і помістити в анімоване тіло. Ми намагаємося створити центральну нервову систему для людських обчислень. Наша команда створила найдетальнішу карту людського мозку».

Перший персонаж Soul Machines на ім'я Надя був представлений публіці в лютому.

Надя, яка говорить голосом Кейт Бланшетт, на початку наступного року почне працювати на сайті Австралійського Національного агентства зі страхування від нещасних випадків, взаємодіючи з клієнтами повний робочий день.

Мета полягає в тому, щоб замінити звичайні чат-боти на більш «гуманних» цифрових персонажів.

Soul Machines провела ще десять аналогічних випробувань з авіакомпаніями, фінансовими інститутами та медичними працівниками.

Сімейство цифрових персонажів для віртуальної і доповненої реальності, яких виробляє компанія Soul Machines, поповнилася двома новими аватарами.

Директор компанії Грег Крос представив їх на MB 2017 - конференції розробників ботів і ШІ в Сан-Франциско.

Наші інтереси: 

Неймовірно! От як вони це роблять? Штучний інтелект прискорює свій наступ.

Гравець: 
Оксана Колосовська
114

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка