Категорія:

Штучний інтелект склав іспити

Цього року штучний інтелект в рамках японської програми Todai Robot Project склав іспит краще, ніж більшість абітурієнтів.

Програма, розроблена співробітниками Японського Національного інституту інформатики спільно з кількома іншими інститутами й підприємствами, вперше отримала бали вище середніх в стандартних вступних тестах, які використовують для прийому абітурієнтів в японські ВНЗ.

Японські розробники ставили завдання до 2021 року створити штучний інтелект, який зумів би пройти випробування в найпрестижніший університет країни – Токійський, – але випередили власний графік. За повідомленням блогу The Wall Street Journal, вже в нинішньому, 2015 році він набрав в тестах 511 балів з 910, що помітно вище середнього рівня в 416 балів.

Особливі здібності штучний інтелект продемонстрував у вирішенні математичних завдань і відповіді на запитання з історії. За словами розробників, будь він людиною, він мав би щонайменше 80% шансів на вступ до будь-якого з 441 приватних і 33 державних ВНЗ Японії.

За словами розробників з Національного інституту інформатики, їх штучному інтелекту явно варто підтягнутися з фізики.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка