Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У США створюють системи зброї зі штучним інтелектом

Міністерство оборони США створює системи зброї зі штучним інтелектом, за допомогою яких планує радикально змінити хід бойових дій. Фінансування цих розробок оцінюється в 18 мільярдів доларів.

16103106.jpg

Фото: Кадр из фильма Терминатор: Генезис

Про це повідомила газета The New York Tmes.

Невеликий літальний апарат, забезпечений шістьма пропелерами, перетворили в бойового робота, який зміг знайти та ідентифікувати людей, які перебували в укритті, озброєних автоматами АК-47.

Крім того, Міністерство оборони США розробляє роботизовані винищувачі, які могли б здійснювати рейди одночасно з пілотованими літаками.

Вже пройшли випробування ракети, здатні самі вибирати ціль, а також автоматичні бойові кораблі, здатні самостійно здійснювати пошук підводних човнів противника.

Фінансування цих розробок оцінюється в 18 мільярдів доларів.

Окрім військових експертів мало хто помітив, як Пентагон зробив питання про використання штучного інтелекту центральним елементом стратегії, націленої на збереження за США позицій найбільшої і наймогутнішої військової держави.
 

Наші інтереси: 

США - союзник України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи