Україна почала випускати тактичний кулемет "Хижак" - зброя вже на передовій

На заводі в Харкові сконструювали тактичний кулеметний комплекс "Хижак". Зброя стала своєрідним конструктором, де поєднали зручні деталі з попередніх розробок світового воєнпрому.

 

Про це повідомив телеканал 24. Кілька зразків зручної і такої необхідної зараз зброї українські воїни на Донбасі вже отримали.

На харківському заводі сконструювали тактичний кулеметний комплекс "Хижак". Декілька зразків зручної та такої необхідної нині зброї бійці на Донбасі вже отримали.

Розробка повністю українська, однак, з досвідом закордонних аналогів. Харківський збройний комплекс має суттєві відмінності від закордонних аналогів. Основою комплексу є металевий короб, що розміщується у тактичному рюкзаку. Максимально помістити до нього можна 550 патронів калібру 7,62 для кулемету Калашнікова. Тому й вага чимала — близько 20 кілограмів. Але найголовнішою деталлю "Хижака" є кулеметна стрічка.

"Хижак" став своєрідним конструктором, де поєднали найзручніші деталі з попередніх розробок світового воєнпрому.

Незважаючи на беззаперечну зручність кулеметного комплексу, держзамовлень від міноборони на його виготовлення поки немає. Купують "Хижаків" лише волонтери та благодійники і навіть так замовлення на сьогодні перевищують потужності заводу.

 

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка