Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
66

США готові покращувати обороноздатність України, – Курт Волкер

Спецтема:

Важливість: 
3

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що Сполучені Штати готові покращувати обороноздатність української держави. Про це, як повідомляє Інтерфакс-Україна, Волкер заявив 15 вересня на брифінгу в кулуарах конференції YES-2018.

За словами представника Держдепу, в українській обороноздатності "все ще існують прогалини". 

"Тепер ми готові покращувати обороноздатність. Хоча вона, звісно, вже посилилася, але все ще є прогалини. Ми готові сісти з Україною і обговорити, які у них є потреби", - заявив Волкер. 

Він також додав, що Україні також варто нагадувати людям, що залишилися на окупованому Донбасі, що "уряд вважає їх громадянами країни".

"Україні, можливо, необхідно подумати над тим, щоб додати співробітників на пропускних пунктах, знайти нові шляхи для доступу до пенсій для найбільш вразливого населення. Люди на Донбасі мають знати, що уряд України вважає, що вони (мешканці окупованих територій - ред.) є громадянами країни", - зазначив Волкер. 

13 серпня 2018-го президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет на 2019 рік, в якому передбачено 250 мільйонів доларів на безпеку України.

30 серпня провідний експерт Американської ради з міжнародної політики (American Foreign Policy Council) Стівен Бланк заявив, що серед зброї та обладнання, яке США нададуть Україні, пріоритетним є озброєння для Військово-морських сил.

Згодом Курт Волкер заявив, що США готові розширити постачання зброї Україні, щоб підсилити її військово-морські та повітряні сили в умовах продовження російської агресії.

Наші інтереси: 

США готові покращувати обороноздатність України.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

США стала країною, яка найбільшою мірою оцінила героїзм українських добровольців і військових на Донбасі, тобто те, що Україна може себе захистити від російської агресії.
Через 4 роки з початку гібридної війни почався новий більш якісний виток відносин між Україною і США, і він розвивається швидкими темпами і у правильному напрямку. Курт Волкер є індикатором цього стратегічного партнерства.

Зображення користувача Володимир Федько.

Це чудово! Україна поглиблює співробітництво з США і все більше інтегрується в світову цивілізацію.

Геть від Москви!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!